Новини

«Барком-Кажани» повернулися з Городка з двома перемогами

Перегляди: 73

ВК «Барком-Кажани» сьогодні зіграли проти ВК «Буревісник-ШВСМ» у рамках 6 туру Суперліги-Дмарт Чемпіонату України з волейболу у Городку. Матч завершився беззаперечною перемогою львівського клубу – 3:0 (25:13, 25:15, 25:20).

Стартова партія тривала рекордних 19 хвилин. Попри це суперники намагалися достойно виглядати на майданчику, пробували атакувати й вдало відбивалися. Але досвід “Кажанів” залишив “Буревісник” позаду. Рахунок сету 25:13.

У наступній партії чернігівські волейболісти намагалися відігратися. Перші хвилини вони впевнено наступали на п’яти “Кажанів”. Але безрезультатно. Другий сет завершився з рахунком 25:15.

Поразка у перших двох партіях не підкосила гравців “Буревісника”. Команда прагне реваншу, але знову поступається з рахунком 25:20.

Коротка статистика цього поєдинку:

У нинішньому матчі “Барком-Кажани” забили 17 очків, зробили 11 подач, 11 прийомів, 27 атак. Підопічні Носко Романа здобули за матч 7 очків, зробили 14 подач, 21 прийом і 31 атаку.

Серед “Кажанів” в атаках найкраще спрацювали: Віталій Кучер (9), Олег Шевченко (7). На прийомі найкраще зіграв Андрій Жуков (5).

Варто зазначити, що “Кажани” сьогодні грали дещо іншим складом. Зокрема, Артем Смоляр, Олександр Наложний та Олександр Дячьков на майданчик не виходили.