Новини

Без змін. Індикполь АЗС Ольштин – Барком-Кажани Львів. 3:0.

Перегляди: 85

В межах 26 туру польської ПлюсЛіги «Кажани» відправилися до Ілави, де нині свої домашні матчі проводить «Індикполь АЗС Ольштин». Волейболісти зі Львова не зуміли поборотися за очки з титулованим суперником і поступилися 0:3.

Перед початком п’ятничної зустрічі підопічні Угіса Крастіньша знаходилися на 14 позиції. Після невдалого лютого (чотири поразки поспіль) «помаранчеві» поставили собі мету: виграти якомога більше матчів у останньому місяці чемпіонату – березні.

Натомість вже у першому сеті поєдинку в Ілаві господарі мали значну перевагу, яку вони здобували завдяки успішній грі Карлітцка і Андрінга. Ефективно вони діяли і на подачах. Гравці української команди не зуміли нав’язати боротьбу і поступилися 17:25.

Другу партію краще за суперника розпочали волейболісти «Кажанів» і навіть вийшли уперед (9:7). Напружена боротьба тривала до кінця сету, проте більшу рішучість продемонстрували господарі, які виграли 25:22.

У третьому сеті 5-кратні чемпіони Польщі повністю контролювали розвиток подій. Протягом заключної партії «АЗС» вели у рахунку 5:2, 7:4, 12:5 і 20:12. У підсумку, колектив з Ольштина переміг 25:17.

Найкращим гравцем матчу (MVP) було визнано гравця «Індикполя» – Морітца Карлітцка.

Індикполь АЗС Ольштин – Барком-Кажани Львів. 3:0 (25:17, 25:22, 25:17)

Індикполь: Ліпінські, Карлітцек, Круль, Янкєвіч, Андрінга, Сівчик, Якубішак, Пайонк, Шимендера, Аверіль, Гаврилюк, Чюнайтіс, Поренба, Бутрин,

Барком: Квален, Мазенко, Шевченко, Головен, Жуков, Канаєв, Шчуров, Тупчій, Довгий, Тевкун, Кучер, Йєніпазар, Фіркал, Смоляр