Новини

Василь Тупчій: «Провели якісні два сети, але в третьому не виконали установку тренера»

Перегляди: 129

Після матчу з «Група Азоти ЗАКСА Кендзєжин-Козле» ми поспілкувалися з гравцем ВК «Барком-Кажани» Львів Василем Тупчієм. Василь дав свій коментар щодо матчу з чемпіонами Польщі і звернувся до вболівальників перед домашнім поєдинком з «Ястшенбскім Венглем».

Поразка 0:3 з чемпіонами Польщі. Які висновки можна зробити після цього поєдинку? Які є плюси і мінуси?

Я вважаю, що ми сьогодні добре розпочали зустріч. В першій партії ми мали перевагу в шість пунктів, вони почали якісно подавати і за рахунок цього повернулися у гру. Другий сет також був досить рівним. Рахунок був 21:21. Ми не змогли реалізувати декілька моментів, що дозволило супернику виграти цю партію. В заключному сеті у «ЗАКСИ» виходило абсолютно все. Ми перестали виконувати установку тренера, що спричинило поразку в цій частині гри.
Гра була непоганою, перші дві партії ми провели на високому рівні.

«ЗАКСА» на своєму майданчику не поступається в чемпіонаті з початку грудня минулого року. Як можеш оцінити команду, яка виграла чемпіонат Польщі і Лігу Чемпіонів, але наразі не знаходиться на першому місці у чемпіонаті?

Те, що вона не знаходиться на першому місці, ні про що не говорить. Я впевнений, що вони боротимуться за чемпіонський титул. У Лізі Чемпіонів вони також боротимуться за медалі. Те, що вони зараз знаходяться на 4-й позиції не може свідчити про рівень цієї команди.

Що можеш сказати нашим вболівальникам, які будуть на матчі з «Ястшенбскім Венглем» або ще думають, чи варто відвідати цей поєдинок?

Приходьте на матч, ми чекаємо на вас. Буде цікавий поєдинок, приїде потужна команда з сильними гравцями, тому я вважаю, що буде захоплююча гра. Нам завжди приємно бачити повні трибуни. Чекаємо на вас!