Новини

Вперше до Львова приїде волейбольна команда німецької Бундесліги

Перегляди: 424

29 січня о 19.00 годині у Львові відбудеться матч 1/8 ЄКВ між “Барком-Кажани” та командою з німецької волейбольної Бундесліги Hypo Tirol AlpenVolleys HACHING.

Традиційно волейболісти зустрінуться на майданчику ПС «Галичина» (Керченська,8).
У Львові гравці Hypo Tirol AlpenVolleys HACHING – гратимуть вперше. Як наголосив головний тренер ВК «Барком-Кажани» Угіс Крастіньш, до матчу з німцями «кажани» готуються ще з минулого року: відтоді як обіграли ПАОК. «Дуже добре, що зараз на нашу команду чекають серйозні матчі – з двома вінницькими командами та білоруським «Солігорськом» на виїзді. Ми гратимемо з досить сильними суперниками перед тим, як вийти на майданчик з Hypo Tirol AlpenVolleys», – наголосив Угіс Крастіньш.
Hypo Tirol AlpenVolleys відносно нова волейбольна команда, створена у 2017 році. Але водночас сильна: третя у волейбольному рейтингу Німеччини. «У них дуже хороша команда, сильний центральний блокуючий, діагональний. Це інтернаціональна команда, гравці зібрані зі всього світу. Команда утворилася об‘єднанням німецької і австрійської команди», – додав Угіс Крастіньш.
Квитки на матч можна придбати на https://gastroli.ua/
Нагадаємо. 19 грудня, в грецьких Салоніках відбувся матч-відповідь 1/16 Кубку ЄКВ між ВК “Барком-Кажани” та ВК “ПАОК” ( Греція). За підсумками гри – львівська команда обіграла суперника із рахунком 0:3 (22:25, 21:25, 23:25, 14:16). А це означає, що ВК “Барком-Кажани” вперше потрапила до 1/8 Кубку ЄКВ.
Додамо. 17 та 18 січня ВК «Барком-Кажани» на виїзді у Вінниці гратимуть з місцевим «Серцем Поділля». Натомість 22 та 23 січня «кажани» вдома прийматимуть «МХП-Вінниця».

Пресслужба ВК «Барком-Кажани»