Новини

«ГКС Катовіце» – «Барком-Кажани» 3:2

Перегляди: 36

У грі 4-го туру ПлюсЛіги команда «Барком-Кажани» поступалась супернику з рахунком 2:0, але зуміла вивести гру на тайбрейк. На жаль, у п’ятому сеті господарі виявилися сильнішими.

Команда зі Львова розпочала гру у такому складі: Квален, Щевенко, Щуров, Тупчій, Єніпазар, Смоляр та Канаєв (ліберо).

Обидві команди вийшли на паркет дуже мотивованими. Після серії розіграшів від атакуючого Василя Тупчія «кажани» зуміли відірватися на кілька очок (7:10), але хороша гра догравальника господарів Гонсало Кірогі дозволила клубу з Катовіце скоротити рахунок до одного очка (10:11). Коли рахунок став 13:12 на користь господарів, Юліус Фіркал замінив на полі Олега Шевченка. Завершення першого сету було за польським клубом – 25:23.

Господарі чудово розпочинають другу партію. Після подачі Якуба Яроша вони вели в рахунку 9:6. Тренер Угіс Крастіньш вирішив зробити подвійну заміну – замість Мурата Єніпазара та Василя Тупчія з’явилися Олексій Головень і Володимир Тевкун, але змінити хід гри вони не змогли. Протягом усієї партії львів’янам жодного разу не вдалося хоча б зрівняти рахунок – 25:20.

Господарі впевнено почали і третій сет. Хороша гра в обороні та результативна атака клубу з Катовіце змушувала львів’ян наздоганяти свого суперника. За рахунку 16:13 на подачі з’явився Василь Тупчій, завдяки результативній грі якого вдалося зрівняти рахунок – 16:16. На жаль, дві наступні дії знову виводять господарів вперед. Вперше у цьому сеті «кажани» зуміли вийти вперед після помилки Шиманського. Відпускати свою перевагу львів’яни не хотіли. Результативна атака з центру Іллі Довгого завершила третю партію – 22:25

Четвертий сет «Кажани» розпочали з перевагою 2:0. Помилка Фіркаля принесла команді Катовіце перше очко, але після атомної атаки Тупчія львів’яни знову відірвалися на 2 очки – 3:1. Завдяки Іллі Довгому та Василю Тупчію «кажани» значно збільшують свою перевагу (17:12). Господарі зуміли відіграти кілька очок, але команда Угіса Крастіньша впевнено виграла четверту партію 21:25.

Вирішальний сет розпочався з вдалих атак господарів, але завдяки Юліусу Фіркалю львівська команда зуміла зрівняти рахунок 3:3. На жаль, гравець “ГКС” Марсіа Канія допоміг господарям створити перевагу в декілька очок – 8:4. За рахунку 10:5 головний тренер «Барком-Кажанів» бере тайм-аут і на поле повернувся Йонас Квален, який розпочав гру. Гостям вдалося трохи відігратися, але результативна атака Якуба Яроша завершила матч 15:12.

«ГКС» (Катовіце, Польща) – «Барком-Кажани» (Львів, Україна)
3:2 (25:23, 25:20, 22:25, 21:25, 15:12)

ГКС Катовіце: Марцін Каня, Якуб Ярош, Гонсало Кірога, Якуб Левандовскі, Георгі Сеганов, Якуб Шиманські – Бартош Маріанскі (ліберо) – Даміан Домагала, Віктор Мельчарек, Томаш Руссо, Якуб Новосельскі.

«Барком-Кажани»: Йонас Квален, Артем Смоляр, Мурат Єніпазар, Олег Шевченко, Владислав Щуров, Василь Тупчій – Дмитро Канаєв (ліберо) – Олексій Головень, Володимир Тевкун, Юліус Фіркаль, Ілля Довгий.