Новини

Зі святом закоханих!

Перегляди: 80

У найромантичніше свято року, коли навколо панує атмосфера зізнань у коханні та романтичних вчинків, хочемо познайомити Вас із історіями кохання деяких представників «Барком-Кажанів».

 

Їхня історія розпочинається ще із шкільної парти. За день до останнього іспиту був вечір з танцями. Там 17-річний Угіс Крастіньш, який ненавидів танцювати, наважився запросити Анжеліку на вальс. З цього моменту і розпочався їх спільний шлях по житті.

Після одруження пара перебралася із Латвії у Фінляндію, де грав, а згодом розпочав тренерську діяльність Угіс Крастіньш. У пари є двоє дітей та онук. Діти, які росли у спортивних залах, теж займаються волейболом. Син Елвіс виступає за чоловічу збірну Фінляндії, а донька Аннет грала у пляжний волейбол.

Анжеліка теж чудово розуміється у волейболі, адже сама колись грала у цю гру. Дружина – найбільша підтримка нашого головного тренера.

Анжеліка постійно стежить за результатами команди, яку тренує її чоловік, адже за цей час «Барком-Кажани» стали для неї вже рідним клубом.

Пів життя разом

Їхня історія кохання розпочалася із лютого 2009 року і згодом переросла у міцний шлюб, тривалістю у 10 років.
Зараз Олегу Шевченку 30, а зі своєю коханою разом вони вже 14 років. Коли догравальнику «Барком-Кажанів» було 16, його з майбутньою дружиною Вітою познайомив спільний друг. Дівчина завжди підтримувала захоплення Олега волейболом. Разом святкували перемоги та переживали поразки.
Весілля відіграли у жовтні 2013-го, а у наступному році у них народився син Артем.
Зараз пара разом живе у Кракові. Віту часто можна побачити на трибунах «Suche Stawy”, де вона приходить підтримати чоловіка.
Хоч зараз у Олега напружений графік: тренування, ігри вдома та на виїзді, але свій вільний час він намагається проводити із сім‘єю. Поряд із будинком, де вони мешкають у Польщі, є декілька гарних парків. Там вони  часто гуляють з дитиною. Улюблені в Кракові – «Polish Airmen park» та «Zalew Nowohucki».

 

Зустріч на волейболі

Ще один діагональний «Барком-Кажанів» Володимир Тевкун познайомився зі своєю майбутньою дружиною Лілією теж у 2009 році. 21-річного гравця чернігівського «Буревісника-ШВСМ» запрошують зіграти на університетських змаганнях ЧНПУ ім. Т.Г.Шевченка, за факультет, на якому на той час навчався Володимир. Лілія на цьому турнірі записувала рахунки матчів. Це була симпатія з першого погляду і Володимир Тевкун вирішив підійти до дівчини і познайомитися.
Одружилися Володимир та Ліля у 2013 і  виховують дві доньки: Анну та Софію.
Дружина з дітьми допомагають гравцю «кажанів» облаштуватися у Польщі. Кохані дівчата намагаються не пропускати матчів «Баркому» і є найпалкішими вболівальницями Володимир.
У вільний час люблять відпочивати сім‘єю на природі: річка, ліс.