Новини

«Барком-Кажани» у півфіналі волейбольної Суперліги

Перегляди: 500

У Львові завершився перший домашній матч серії плей-офф  між  «Барком-Кажани» та чернігівським ВК “Буревісник ШВСМ”. Рахунок матчу 3:0 ( 25:13, 25:10, 25:17)на користь “кажанів”. Відтак, львівська команда проходить до іншого раунду плей-офф. Найближчі ігри в межах плей-офф відбудуться вже наступного тижня, 29 та 30 березня,  з харківською “Юракадемією”.

На виїзді «кажани» вже обіграли чернігівчан, тож продовжувати боротьбу до «золотого сету» львівська команда не стала. Господарі майданчика перехопили ініціативу  з перших хвилин матчу.  Як наголосив головний тренер «кажанів» Угіс Крастіньш, ця серія матчів далася команді досить легко. «Основне завдання сьогоднішньої гри – тримати концентрацію. І я радий, що ми її витримали до кінця. Подавали добре і зіграли у всіх компонентах достойно», – додав Угіс Крастіньш. До наступної серії матчів, каже тренер, команда готуватиметься традиційно. Звісно, враховуватимуть певні особливості суперника.

Володимир Борисенко, капітан «Буревісника» запевняє, що його команда зробила все можливе на майданчику у Львові. « Тут хотіли показати таку гру, як вдома. Але ми звикли тренуватися в малому залі, тому тут дещо розгубилися. Зіграли як зіграли. Але наша задача – залишитися в Суперлізі», – додає Борисенко. За його словами, кілька гравців команди мають травми, через що не приїхали до Львова. Олександр Лук‘янець, головний блокуючий «Буревісника» каже, що їхали з надією спробувати обіграти львівський клуб. «Команда була налаштована емоційно, але  фізично нам не вистачило. Ми фактично з автобуса прийшли одразу в зал. Можливо, це і вплинуло на гру», – додав гравець.

Статистика матчу

 

 

Прес-служба ВК «Барком-Кажани»