Новини

«Кажани» розгромили «МХП-Вінниця»

Перегляди: 528

ВК «Барком-Кажани» розгромили ВК «МХП-Вінниця» (смт. Тростянець) у другий день волейбольних матчів у рамках 12-го туру чоловічої Суперліги України-Дмарт. Поєдинок завершився з рахунком 0:3 (18:25, 19:25, 11:25).

На початку гра розпочалася на рівних, команди фактично йшли один в один з різницею у 1-2 очки. Але після другої перерви «Кажани» активно напосіли на суперників. Ті у своєю чергою зробили кілька помилок поспіль й львів’яни вирвалися уперед на 5 очків: 15:20, 17:22. Тростянцю не вдається хоч трохи наблизитися до «Баркому» і до кінця сету здає позиції ще на 2 очки. Партія завершилася з рахунком 18:25 на користь львів’ян.

Через програш у першому сеті команда «МХП-Вінниця» не втрачає надії на перемогу, тому другу партію розпочинає з атаки. Та «Кажани» не поступаються. Навпаки бомбардують суперників, здобуваючи до свого активу очки: 5:8, 5:12. Розрив між командами колосальний. На табло 7:15. Наставник «МХП» Костянтин Рябуха двічі поспіль робить заміну гравців на майданчику. Спершу це пішло на користь команді й вони почали скорочувати розрив.

З рахунком 13:16 вже помічник тренера «Барком-Кажани» Владислав Лазарчук бере тайм-аут, після якого львівська команда здобуває до свого активу ще 3 очки. Такої гри не витримує й Рябуха, він бере ще одну перерву. «Кажани» продовжують натискати на суперника – 14:21. Якоїсь миті «МПХ-Вінниця» активізується і скорочує відставання на 4 очки. На табло 18:23 – чергова заміна гравців у команді-суперника, але в підсумку другу партію львів’яни знову завершують на свою користь: 19:25.  

В тому азарті «Барком-Кажани» продовжують й у третьому сеті потужно атакувати суперників: 1:5, 2:7. Рябуха бере перерву. Але львівська команда нещадно бомбардує суперника. З рахунком 3:12 наставник «МПХ» вдруге бере перерву, щоб вказати своїм гравцям на їхні помилки. Вінницька команда робить кілька потуг, але особливої картини це не змінює. Різниця між командами у 10-12 очків. «Кажани» в абсолютній перемозі. Сет завершується з рахунком 11:25 на користь львів’ян.

 

СТАТИСТИКА.

Загалом за всю гру «Барком-Кажани» здійснили 33 атаки й здобули 20 очків, 2 ейси. У «МХП-Вінниця» в активі 22 атаки, 11 очків і жодного ейсу.

Кращий бомбардиром цього матчу у «Кажанів» став Олександр Дьячков – 11 атак. Натомість Віталій Кучер відзначився на подачах – 7.  

У команді суперників, Данило Уривкін здійснив 7 атак, Денис Гуршал – 6 та Станіслав Величко – 5. На подачах відзначилися Владислав Щуров – 4 та Ілля Чабан – 4.