Новини

Кінець серії: Барком – Церад Енеа Чарні Радом 0:3

Перегляди: 48

В неділю в залі «Suche Stawy» у Кракові відбувся поєдинок 23 туру польської Плюс Ліги, в якому колектив «Баркому» зустрічався з «Церад Енеа Чарні Радом». Команда з Радома зуміла здивувати вболівальників і набрала максимальну кількість пунктів, закінчивши серію звитяг «Кажанів» і свою серію поразок.

Тиждень тому підопічні Угіса Крастіньша продемонстрували, що вони спроможні вигравати зі складним суперником. Після перемоги в Белхатуві «помаранчеві» готувалися до матчу з «Церад Енеа Чарні Радом», які програли останні 17 матчів у Плюс Лізі.

Недільне протистояння розпочалося з напруженої боротьби за кожну подачу. Однак, зовсім скоро підопічні Павла Воїцького вийшли уперед. В стартовому складі львів’ян не знайшлося місця для Дмитра Канаєва, який отримав пошкодження протягом тижня, тому головний тренер вирішив не ризикувати здоров’ям ліберо «Баркому». Гравець розминався протягом всього матчу, проте на майданчику так і не з’явився. В першому сеті волейболісти з Радома здивували львів’ян і виграли 25:16.

Друга частина поєдинку супроводжувалася боротьбою за кожен м’яч, проте команда гостей більш вдало діяла на прийомах і ефективніше створювала небезпечні моменти. Декілька помилок з боку «помаранчевих» призвели до втрати контролю над другою партією, яка знову закінчилася перемогою гостей з відривом. 25:17.

В третьому сеті гравці «Баркому» доклали максимум зусиль, аби повернутися до гри і зачепитися за цінні пункти. Виграючи 25:24 і маючи сет-пойнт, підопічні Угіса Крастіньша програли декілька розіграшів і поступилися 25:27.

«Церад Енеа Чарні Радом» перервали серію з 17 поразок поспіль і відірвалися від конкурентів у боротьбі за збереження прописки в еліті. «Кажани» вперше поступилися на своєму майданчику в 2023-му і втратили можливість скоротити відстань до «ПГЕ Скра Белхатув». Наступний поєдинок «Барком» проведе найближчої суботи на виїзді. Суперником колективу Угіса Крастіньша буде чемпіон Польщі – «ЗАКСА» Кендзежин-Кожле.

Найкращим гравцем матчу (MVP) було визнано волейболіста «Церад Енеа Чарні Радом» Бартоша Фіршта.

Барком-Кажани Львів – Церад Енеа Чарні Радом 0:3 (16:25, 17:25, 25:27)

Барком: Довгий, Фіркал, Головен, Канаєв, Кучер, Квален, Мазенко, Шчуров, Шевченко, Смоляр, Тевкун, Тупчій, Йєніпазар, Жуков

Чарні: Фіршт, Гоншьор, Лєманські, Лукашік, Новак, Нововшяк, Островські, Рушін, Шульц, Таммемаа, Вест