Новини

Львів готується всьоме приймати Кубок Львова з волейболу

Перегляди: 1 323

Сьомий міжнародний турнір «Відкритий Кубок Львова з волейболу»відбудеться у Львові впродовж 4-6 жовтня. Традиційним місцем проведення Кубку став Палацу спорту «Галичина», що на  Керченській,8.

Серед учасників змагань – чотири команди. Прийматиме гостей організатор змагань львівський волейбольний клуб «Барком-Кажани» Особливою командою-гостем стануть турецькі волейболісти клубу «Галатасарай». Також у списку запрошених ВК «Чорний Радом» та  ВК «Ресовія» з Польщі. У розкладі турніру також передбачені змагання між дитячими волейбольними клубами.

Наразі «Барком-Кажани» активно готується до міжнародного поєдинку та старту нового волейбольного сезону, у який команда приходить дещо зміненим складом. «У новому сезоні матимемо кілька новачків. Це, зокрема,  центральний блокуючий Олександр Терещук із ВК “Серце Поділля” та Дмитро Шломін», – наголосив головний тренер клубу Угіс Крастіньш.

Ще одна специфіка змагань – вхід на ігри абсолютно безкоштовний.

Основний організатор «Кубку Львова» – ВК «Барком-Кажани» та Федерація волейболу України у Львівській області . Традиційний фінансовий партнер заходу – управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Прес-служба ВК «Барком-Кажани»