Новини

Непереможне Завєрче. Алюрон ЦМЦ Варта – Барком. 3:1

Перегляди: 64

У суботній вечір підопічні Угіса Крастіньша вирушили до Завєрчя, аби зустрітися з медалістом минулорічного розіграшу ПлюсЛіги – місцевою «Вартою». Після двох програних сетів наші волейболісти зуміли повернутися до боротьби, проте були вимушені повернутися до Кракова без пунктів.

Після впевненої перемоги над «ЛЮК» Люблін львів’яни відправилися до сілезького воєводства, де на них чекала команда «Алюрон ЦМЦ Варта», яка у цьому сезоні ще не поступалася на власному майданчику.
Починаючи з перших атак господарі підтвердили свої наміри на продовження успішної серії і регулярно створювали небезпечні ситуації. Декілька якісних подач і блоків дозволили «Юрайським Рицарям» здобути перевагу (8:4), яку вони збільшували наступними хвилинами. Після трьох ейсів у виконанні Мігеля Тавареша бронзові призери сезону 2021/22 відірвалися на 8 пунктів (21:13), а зовсім скоро завершили партію, вигравши 25:14.

Після зміни сторін підопічні Міхала Вінярського продовжували домінувати у грі. Після кількох помилок наших гравців «Кажани» програвали 3:10. Угіс Крастіньш взяв тайм-аут, аби заспокоїти українських волейболістів, проте зачепитися за цей сет не вдалося. Господарі перемогли 25:13.

У третьому сеті вже 3-кратні чемпіони України мали контроль над подіями на майданчику. Результативність Василя Тупчія під сіткою і на подачах дала нам перевагу 10:5. Заміни, які зробив тренер господарів не допомогли їм у спробах врятувати сет. «Барком» впевнено зберігав і збільшував перевагу. Партію «закрив» ейс Артема Смоляра. Перемагаємо 25:17.

Четвертий сет знову ефективно розпочали «помаранчеві», здобувши перші два розіграші. Проте за мить вже господарі мали перевагу (5:3) і продовжували її збільшувати (12:8). Більш досвідчений суперник впевнено довів справу до логічного завершення і переміг 25:15, завершуючи цей поєдинок.

MVP: Давід Дульські

Алюрон ЦМЦ Варта Завєрче – Барком-Кажани Львів. 3:1 (25:14, 25:13, 17:25, 25:15)

Алюрон: Тавареш, Дульські, Кволек, Ковачевіч, Рейно, Знішчол, Данані (Л), Лаба, Калембка, Валінські

Барком: Квален, Мазенко, Головень, Канаєв (Л), Шчуров, Тупчій, Довгий, Кучер, Йєніпазар, Фіркал, Смоляр

Прес-служба “Барком-Кажани” Львів