Новини

Олександр Наложний: Моя ціль – пограти в найкращих чемпіонатах світу

Перегляди: 540

Він вдруге опинився в команді «кажанів». 24-річний догравальник Олександр Наложний розповів як знову потрапив у львівську команду після того, як з житомирським клубом виграв Кубок України. А також поділився своїми мріями й планами, розповів про фаворитів та зізнався, вільне його серце чи ні.

Олександре розкажи, як воно, знову повернутися в команду львівських «кажанів»? Які відчуття?

Нічого особливого (посміхається). Я тут всіх знаю – керівництво, тренерів. З тренувальним процесом теж знайомий. Мені все подобається, нічого не змінилось.

Ти вже не вперше змінюєш волейбольні клуби. Важко знаходити спільну мову з новими гравцями?

Проблем у мене з цим немає. В основному всіх гравців знаю, бо, як ви зазначили, багато клубів поміняв. З деякими гравцями зустрічався на матчах. Єдине, що буває незручно зустрічатися з керівництвом колишніх клубів.

Минулий сезон ти був у складі житомирського клубу «Житичі-ЖНАЕУ», з якою виграв Кубок країни. Чому ваші шляхи розійшлися?

Так склалося, що ми не домовилися про умови на наступний сезон. Крім того, деякі гравці і капітан команди теж пішли звідти. Але всі розійшлися на добрій ноті, жодних образ. В цей момент керівництво ВК «Барком-Кажани» зробило мені пропозицію повернутися. Мені запропонували хороші умови, тому я знову з львівською командою.  

За час своєї спортивної кар’єри крім львівських кажанів і житомирських «житичів», ти вже встиг пограти в кількох клубах: харківському, одеському та двох вінницьких. Зізнайся, маєш мрію, а можливо й ціль, пограти у закордонній команді?

Звичайно (посміхається). Це моя першочергова ціль – пограти в найкращих чемпіонатах навіть не Європи, а світу. Я до цього прагну.

На твою думку, що тобі потрібно зробити для досягнення цієї мети?

Показати себе з кращого боку, щоб мене поважали як найкращий клуб України. Пробитися в склад, закріпитися в ньому. Потрібно покращити свої показники: фізичні і статистичні. Звісно потрібно зпобити все, щоб помічали іноземні клуби. Це можливість підписувати хороші контракти.

Хто з відомих спортсменів з волейбольного світу твій фаворит, на якого б тих хотів рівнятися?

Важко так сказати. Мені подобається польський й італійський волейбол. Мабуть можу виокремити капітана збірної Польщі Міхала Кубяка і догравальника збірної Франції Ервіна  Нгапєта (визнаний найціннішим гравцем Світової Ліги – ред.)

Не так давно тобі виповнилося 24роки. Як відсвяткував, зважаючи на ситуацію з ковідом?

В цей час я вже був у Львові. Це не ювілейна дата, тому скромно відсвяткував з командою, з’їли торт та й по всьому. Моє святкування пройшло на тренуванні.

Уболівальницям буде цікаво. Тож зізнавайся, твоє серце ще вільне?

Нещодавно розійшовся з дівчиною... Тому зараз я вільний.

Вподобання Олександра:

Марка автомобіля: Опель

Страва:  Жарке

Вид відпочинку: Море

Улюблений музикант: фронтмен метал-групи Rammstein Тілль Ліндеманн.

Пресслужба ВК «Барком-Кажани»