Новини

Представлення суперника: Алюрон ЦМЦ Варта Завєрче

Перегляди: 76

Після впевненої перемоги з «ЛЮК» Люблін підопічні Угіса Крастіньша зустрінуться з бронзовим призером попереднього сезону – «Алюрон Варта Завєрче». До вашої уваги представлення нашого найближчого суперника.

Волейбольна секція спортивного клубу «Варта» була заснована у 1972 році. Протягом декількох десятиліть колектив з Сілезького Воєводства виступав у нижчих дивізіонах, а у 1995 році припинив своє існування. Відродження відбулося у 2011 році, коли команда заявилася у п’ятий дивізіон. Вже у 2014 році «Рицарі» піднялися до 1 ліги, а у 2017 стали переможцями другого дивізіону і вперше в історії вийшли до ПлюсЛіги. У дебютному сезоні на майданчиках найкращої ліги світу «Варта» посіла 9 сходинку. Найкращим результатом клубу вважається 3-е місце у сезоні 2021/22. Гравці з Завєрчя поступилися у півфінальному протистоянні «Ястшенбскому Венглю», проте зуміли здолати «Скру» Белхатув і привезти додому бронзові нагороди.

Сучасність

У нинішньому сезоні підопічні Міхала Вінярського набрали 60 очок у 27 матчах, що дозволяє їм знаходитися на третій сходинці, поступаючись лише «Ресовії» і «Ястшенбскому Венглю». У нинішній кампанії Ліги Чемпіонів «Варта» дійшла до 1/8 фіналу турніру, де поступилася чинному переможцю – «ЗАКСІ».
Минулого тижня команда з Завєрчя поступилася варшавському “Проєкту” з рахунком 2:3, таким чином набравши 1 пункт.

Друга зустріч

У першій зустрічі «Кажанів» і «Варти» три пункти набрали бронзові призери ПлюсЛіги, які виграли з рахунком 3:0.