Новини

Представлення суперника: ГКС Катовіце

Перегляди: 75

В понеділок підопічні Угіса Крастіньша проведуть перший поєдинок в новому році. Суперником львів’ян буде колектив з Сілезії – «ГКС Катовіце». Напередодні відповідального матчу ми вирішили познайомити наших вболівальників з нашим найближчим суперником і перевірили, що нового у команди з Катовіце.

Клуб було засновано в 1964 році, коли на базі «Ґурніка» Катовіце сформувалася волейбольна секція. З перших днів існування команда виступала на найвищому рівні, закінчивши декілька сезонів в середині таблиці. В 1970 році «ГКС» вилетіли до другого дивізіону. Після невдалої спроби повернення до еліти волейбольна секція стала частиною клубу «Єдність» Міхалковіце.

Сучасність

Після багатьох років перерви вболівальники з найбільшого міста Сілезського воєводства знову отримали можливість насолоджуватися волейболом найвищого ґатунку. Перед початком сезону 2015/16 була підписана умова з «Чарні» Катовіце, згідно з якою колектив отримав назву «ГКС Катовіце». В першому сезоні «жовто-чорні» під керівництвом Ґжегожа Слабого виступали на рівні 1 ліги і одразу завоювали звання найсильнішої команди чемпіонату. В сезоні 2016/17 «ГКС» повернулися в елітний дивізіон. Найбільшим досягненням «жовто-чорних» вважається шоста сходинка в сезоні 2019/20. В попередньому сезоні «ГКС Катовіце» закінчили змагання на восьмій позиції.

Припинити невдалу серію

До Кракова підопічні Ґжегожа Слабого приїдуть за максимальною кількістю пунктів. Тим паче, їх вболівальники давно чекають на перемогу, смак якої вони не знають з 22 листопада. Волейболісти з Катовіце програли п’ять останніх поєдинків, не виграючи жодного сету в трьох останніх матчах.
Варто зазначити, що після 17 зіграних турів «ГКС Катовіце» має в своєму активі 17 пунктів і знаходиться на 12-й сходинці в турнірній таблиці.

В першому колі «жовто-чорні» були сильнішими за «Кажанів» за підсумками тай-брейку.