Новини

Представники польської ПлюсЛіги підписали у Львові спеціальний лист про наміри

Перегляди: 529

ВК «Барком-Кажани» та представники польської ПлюсЛіги підписали сьогодні у Львові лист про наміри. Документ підтверджує співпрацю клубу та польської ПлюсЛіги, засвідчуючи участь «кажанів» у сезоні 2022/2023.
Аби укласти домовленість про співпрацю з львівським клубом, представники Правління, Наглядової ради Польської волейбольної ліги та Федерації волейболу Польщі приїхали до Львова. Очолив делегацію президент PGE Skra Конрад Пєхоцький, який також є заступником голови Наглядової ради польської ПлюсЛіги. У Львові гості зустрілись із президентом клубу «Барком-Кажани» Олегом Бараном.
За його словами, підписаний сьогодні документ вкотре підтвердив прагнення «кажанів» виступати у ПлюсЛізі Польщі. «Оскільки Польща кількаразовий чемпіон світу саме з волейболу, така співпраця дозволить вивести наш волейбол на вищий рівень. Ми будемо популяризувати цей вид спорту і в Польщі, і в Україні», – каже Олег Баран. І продовжує, що до такого рішення клуб йшов довго і розмірено.
Як наголосив президент Польської волейбольної ліги Артур Попко, участь «кажанів» у ПлюсЛізі допоможе об’єднати спорт, бізнес, культуру та історію наших країн. «Ми хочемо вийти до великої групи українців, які проживають у нашій країні, а також до поляків, які живуть у Львові», – додав Артур Попко.
Нагадаємо. У жодному випадку мова не йде про переїзд львівського волейбольного клубу до Польщі. Українська команда гратиме на правах гостя, паралельно виступаючи в українській Суперлізі. Дотепер польська волейбольна ПлюсЛіга не приймала до себе команд з інших країн. Це перша практика в Польщі. Хоча у Європі вона поширена. До прикладу, австрійський Hypo Tirol Alpenvolleys Haching виступав у чемпіонаті Німеччини.
Пресслужба ВК “Барком-Кажани”