Новини

Реакція тренерів після матчу Барком – ББТС

Перегляди: 127

У четвер «Кажани» на домашньому майданчику приймали «ББТС» Бєльско-Бяла. Гості мали останню можливість зачепитися за місце у ПлюсЛізі на наступний сезон, проте впевнена перемога нашої команди з рахунком 3:1 позбавила їх цієї надії. Після матчу ми поспілкувалися з тренерами обох команд: Угісом Крастіньшем і Сергієм Капелусем.

Угіс Крастіньш – «Барком-Кажани» Львів

– Сьогодні наша команда поступилася у першому сеті. Що пішло не так на початку гри і як нам вдалося повернутися до боротьби?

– Маємо визнати, що ця команда вже багато разів доводила свою спроможність ефективно діяти у дебютній партії. Навіть якщо «ББТС» не досягали успіху в першому сеті проти інших колективів, вони стабільно нав’язують серйозну боротьбу супернику і дають бій. На жаль, ми сьогодні недостатньо агресивно розпочали першу партію і віддали багато легких очок. Потім ми додали емоцій до своєї гри і зіграли краще на блоці. Якісні подачі дозволили нам посилити тиск на суперника, що дійсно допомогло нам повернутися до гри і довести її до переможного завершення.

– Чи вдалося замінити Юліуса Фіркала?

– Так, на певно. Олег Шевченко і Віталій Кучер добре увійшли у гру. Вважаю, що вони продемонстрували високий рівень. Не було жодного елементу, в якому вони діяли погано. Очевидно, вони сьогодні виконали задачу на поєдинок.

– Основна частина сезону позаду. Як думаєте, який матч був найкращим у виконанні нашої команди?

– У нас було декілька яскравих ігор, проте прямо зараз важко виділити одну найкращу.

Сергій Капелусь – «ББТС» Бєльско-Бяла

– Пане Сергію, перший сет ваша команда провела на найвищому рівні, проте у наступних партіях ми побачили зовсім інший волейбол. Що пішло не так?

– На даний момент мені тяжко сказати, що саме пішло не так. Ми повинні зробити детальний аналіз цього поєдинку, подивитися його ще раз. Передусім, головну роль відіграв той факт, що ми багато поступаємося і не маємо відчуття віри у перемогу. Виграючи перший сет з великою перевагою, у другому сеті ми не в стані нав’язати свою гру і він втікає з-під нашого контролю. Я вважаю, що це пов’язано з відсутністю концентрації. З того, що ми побачили у цьому сезоні, наше бажання перемогти недостатньо сильне. Можливо, хлопці не до кінця вірять у свої сили.
На жаль, наш рівень не дозволяє нам регулярно грати у волейбол найвищої якості. Нам не вистачає стабільності, яка у спорті має важливе значення.

– Цей сезон можна трактувати як цінний досвід чи залишається відчуття, що чогось забракло? Ви двічі здолали передостанню команду «Церад Енеа Чарні Радом», але за очками вони залишились недосяжними. Як можете оцінити кампанію?

– Це був дуже тяжкий сезон для нас з великою кількістю змін. Особисто для мене призначення на посаду головного тренера було дуже несподіваним, але для мене це величезний досвід. Незважаючи на те, що ми багато програвали і вилетіли з ПлюсЛіги, цей досвід може допомогти нам у майбутньому.

– Ви залишаєтеся у клубі на наступний сезон?

– Так, я залишаюсь. Дуже приємно, що мені довірили працювати з командою у наступному сезоні. Сподіваюся, мені вдасться виправдати очікування.

– Яка мета? Повернутися до ПлюсЛіги?

– Думаю, одразу так не вийде. Нашою першою метою буде потрапляння у четвірку, а якщо це зробимо, то зможемо поборотися за підвищення у класі.