Новини

Угіс Крастіньш: «Перемога на початку сезону точно додасть енергії команді»

Перегляди: 662

Вісім перемог за три з половиною роки. Саме стільки нагород виграв  «Барком-Кажани» під керівництвом латвійського наставника Угіса Крастіньша. На сьогодні команда дворазовий чемпіон України з волейболу, триразовий володар Кубку України з волейболу та після останньої перемоги  – триразовий володар Суперкубку України. 
Угіс, вітаємо Вас і команду із ще одним здобуттям Суперкубку України. Як далася перемога?
Дякую. Неймовірно тішусь, що нам разом з «Баркомом» вдається досягати таких успіхів. Напевно, для мене особисто ще не пройшло те відчуття, що кожна перемога як перша. Як далася перемога? Головне – хороший настрій. Думаю, зараз краще концентруватися на тому, що нам вдалося, а не на помилках.
Які настрої у гравців?
Дуже приємно розпочинати сезон з такої нагороди, з позитивної ноти. Думаю, це точно додасть сили та енергії на весь сезон.
Можна вважати, що хлопці уже зігрались?
У нас є ще дуже багато над чим працювати і куди рости. Але попри це маємо серйозні зрушення: ми вже значно краще граємо, з кожним новим матчем хлопці все більше відкриваються.

Що очікуєш від цього сезону?

Це буде хороший сезон, головне, що ми його правильно почали – з перемоги. Якщо будемо отримувати задоволення від роботи – результат однозначно буде.
Пресслужба ВК «Барком-Кажани»