Новини

Юліус Фіркал: перемога з ГКС Катовіце надає нам наснаги

Перегляди: 140

Про важливу перемогу

«Ми дуже задоволені результатом цього поєдинку. Протягом двох тижнів у нас не було жодних матчів, тому початок гри видався тяжким. Натомість ми дуже раді, що змогли здобути максимальну кількість очок, навіть не дивлячись на непросту боротьбу в останньому сеті. Впевнений, що кожен гравець хотів закінчити цей матч в трьох сетах».

Про суперника

«Можу сказати, що гравці з Катовіце виглядали трохи втомленими. Мені здається, що ми контролювали перебіг подій на майданчику, проте в декотрих моментах дозволили ГКС виграти кілька розіграшів поспіль, які допомогли їм повернутися до поєдинку. Це був чудовий матч».

Про Слепськ

«Ми готуємося до серйозної боротьби, як і в багатьох інших матчах, коли нам доводилося грати п’ять сетів. Всі знають, що ми боримось до кінця з кожним колективом. Сьогоднішня перемога надає нам наснаги, тому зараз дивимось тільки вперед. Ми готові продемонструвати гру високої якості в Сувалках».

Про вболівальників

«Дякуємо всім, хто підтримував нас на трибунах і перед телевізорами. Тих, хто не зміг потрапити на арену, запрошуємо на наступний домашній матч з «Купрумом» Любін, який відбудеться 21 січня о 17:30».