Новини

«Барком-Кажани» вибороли перемогу у ВК «Дніпро»

Перегляди: 190

Сьогодні у Харкові продовжилися матчі останнього туру чоловічої Суперліги-Дмарт у 2021. Так, на виїзному майданчику зійшлися ВК «Дніпро» та ВК «Барком-Кажани». Запеклий поєдинок завершився з рахунком: 2:3 (26:24, 28:30, 24:26, 25:22, 10:15) на користь львів’ян.

Вже з перших хвилин львівська команда почала впевнено здобуває перші очки. Та дніпряни не дають спуску «Кажанам». В якийсь момент на майданчику панує рівновага – 9:9, 11:11. «Барком» натискає на суперників і виривається вперед. Та все ж, коли на табло рахунок 14:16 Угіс Крастіньш бере тайм-аут, аби зробити кілька настанов своїй команді. Гра продовжується, на табло 18:21.

Дніпряни тиснуть на «кажанів». Останні з усіх сил відбиваються, але рахунок рівний – 23:23. Суперники атакують і завершують першу партію з рахунком 26:24 на свою користь.

Другий сет команди розпочали на рівних й до кінця гри тримали вболівальників у напрузі. На волейбольному майданчику гойдалки. Очевидно, що «Барком-Кажани» планували взяти реванш за першу партію. Але дніпряни не дають спуску.

Три перерви не змінили ситуації. Команди трмають на майданчику рівноправ’я. Тренер «Дніпра» Володимир Орлов не витримує і з рахунком 27:27 робить заміну гравців з надією, що його команда таки вирветься вперед. Та марно. «Кажани» завершують 2 сет перемогою: 28:30.

3 партія. На майданчику стає все гарячіше. Суперники не погоджуються на більше-менше, до кінця гри знову йдуть на рівних. Цього разу 4 перерви та по одній заміні в обох командах. Боротьба набирає оберіть. Глядачі, затамувавши подих, спостерігають за грою в очікуванні, хто ж таки виграє у цьому сеті. Професіоналізм й вдача зіграли на користь львів’ян. “Кажани” вигризають перемогу з мінімальним відривом: 24:26.

Завершиться цей поєдинок між ВК «Дніпро» та ВК «Барком-Кажани» чотирма сетами чи дійде до п’ятого – загадка. Та в 4 партії львів’яни активно наступають на суперників. Дніпряни активно відбиваються. Команди знову на рівних. На табло 11:11, “Дніпряни” вириваються вперед й таки нав’язують свою гру львів’янам. «Кажани», натомість, скорочують розрив між командами до 15:14. Гойдалки продовжуються: 18:15, 19:17. І тут дніпряни показують свій характер і атакують: 20:18, 22:19, 23:20. Кілька сетболів від них і партія завершилася з рахунком: 25:22.

Очевидно ВК «Дніпро» мали намір дотиснути «Барком-Кажани» й тайм-брейк розпочали з атаки. Але тут львів’яни показали свої зуби. Вони змінили хід гри на свою користь: 3:6, 4:8, 6:9, 8:12 і з рахунком 10:15 таки перемогли цей запеклий поєдинок.

Загалом у матчі «кажани» зробили 116 подач, у дніпрян – 115. 5 ейсів у «кажанів» і 8 у «Дніпра».

В команді «Барком-Кажани» Олександр Дячков був кращим в атаках (53), у команди суперників – Андрій Горбенко (37). На подачах у львів’ян: Ілля Поліщук (29), у дніпрян: Руслан Шевцов (24) і Віталій Щитков (23).