Новини

“Кажани” перемагають “Житичі”

Перегляди: 161

«Кажани» обіграли ВК «Житичі-Поліський університет» у першому виїзному матчі V-го туру чемпіонату України з волейболу серед команд СуперЛіги-Дмарт, сезону 21/22. Сьогодні він тривав у Житомирі. Рахунок матчу 3:1 (25:22, 28:26, 24:26, 25:19) на користь львівської команди.

Перший сет обидві команди розпочинають на рівних: то очко здобувають «кажани», то «Житичі». Рахунок 2:2, 4:4. У якийсь момент житомиряни вириваються вперед і на табло уже 6:8.

Організований блок від Коваля та Кучера знову зрівнює рахунок – 11:11. Гойдалки тривають.  Тільки-но «кажани» лідирують, «Житичі» їх одразу наздоганяють. Вдалий блок від «кажанів» приносить команді перевагу у 2 очка – 17:15. «Кажани» утримують позиції, але «Житичі» вперто наступають на п’яти. Перерва від Угіса Крастіньша додає характеру львівській команді. На табло мінімальний відрив 22:21, 23:21. Подача від Олексія Головеня  і +1 очко у активі житомирян. Заміна у «Житичів» та перерва. 24:22. Вдалий сетбол від «кажанів» і «Барком» виборює перемогу у першому сеті.

У другому сеті настрій «кажанів» явно кращий, команда одразу нарощує активність: 3:1 на табло. 6:3 і перша перерва у 2 сеті. Олександр Наложний приносить «кажанам» 7 очко, але розрив між командами не збільшується, бо «Житичі» наздоганяють. І ближче другої половини партії таки опиняються попереду: 19:20. Але не надовго – 21:21. Інтрига лише наростає. Хто переможу у цьому сеті? Житомиряни явно нервують і роблять зайві помилки на прийомі. 23:23, 24:23, 24:24. Подача від Рудницького з Житичів, 25:24 на табло, 25:25, 26:26, 27:26. І атака Олександра Дьячкова ставить крапку у цьому напруженому поєдинку, «кажани» перемагають – 28:26.

У третьому сеті гойдалки тривають. Але ближче середини сету житомиряни вириваються у лідери 16:20, 16:21. «Кажани» не мають наміру поступатись за крок від перемоги у матчі, тож усіма силами намагаються зрівняти рахунок. І їм це вдається 24:24. Але щось пішло не так. Блок від житомирян із рахунком 24:26 приносить першу перемогу «Житичам». У “кажанів” 2 перемоги і 1 поразка.

Попереду 4 сет. І тут «кажани» показують всю психологічну і фізичну витривалість. Команда вперто лідирує  і перемагає: 25:19.

Підсумок цього напруженого та емоційного матчу 3:1 на користь «Барком-Кажани».

Кращим на подачі цього дня став Віталій Кучер (20), Андрій Жуков на прийомі (26), Дьячков Олександр в атаках (29).

21 листопада ВК «Барком-Кажани» продовжить боротьбу у Житомирі, цього разу команда гратиме з ВК “МХП-Вінниця”.