Новини

“Кажани” : “Покуття-Прибилів” – 3:0

Перегляди: 292

У Тлумачі завершився матч 7 туру Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги між ВК “Барком-Кажани”  та ВК “Покуття-Прибилів”.
Несподіванкою гра не стала:  “кажани” впевнено обіграли суперника у 3 партіях:   3:0 (25:22; 25:16; 25:15) – рахунок гри.
Якщо у першому сеті господарів майданчика і “кажанів” відділяло один від одного кілька очок, то у двох наступних сетах “Покуття” суттєво поступалось.
“Кажани” вириваються вперед і дарують вболівальникам перемогу у 3 поспіль партіях.
Кращими в атаці цього дня стали Антон Кафарена (21 очко) та Олег Шевченко (14). На прийомі – Олег Шевченко (24) та Горден Брова (11). На подачі – Антон Кафарена, Ілля Ковальов та Олексій Головень.
Тож тепер “Барком-Кажани”, після 8 зіграних матчів,  займає 5 сходинку турнірної таблиці Чемпіонату. Із 21 очком.
“Покуття-Прибилів” із 11 очками – на  8 місці.
Додамо, що наступні матчі Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги відбудуться у січні 2021 року.