Новини

«Барком-Кажани» стартували в Суперлiзі з перемоги

Перегляди: 658

Львівський волейбольний клуб «Барком-Кажани» розпочав із перемоги свій виступ у матчі 1-го туру чоловiчої Суперлiги України. 5 і 6 жовтня «Кажани» помірялися силами з волейбольним клубом «Дніпро».

У всіх шести матчах клубу «Барком-Кажани» вдалося отримати суттєву перевагу над суперником. Ігри закінчилися із таким результатом: 5 жовтня – 3:0 (25:14, 25:13, 25:14), 6 жовтня – 3:0 (25:17, 25:13, 25:20).

«Дуже хороші враження, – каже капітан ВК «Барком-Кажани» Владислав Діденко. – Нарешті ми дочекалися початку сезону. Рвемося у бій, а тому показали хороший результат – начисто переграли суперника. Тому ми задоволені початком цього сезону».

Як зазначив капітан, зіграти переможно допомогла участь у вересневому Кубку Львова з волейболу. Хоча там львівська команда посіла 4 місце. Результати матчу додали настрою тренеру ВК «Барком-Кажани», який, вочевидь, був зіпсутий опісля останніх виступів команди.

«Наш другий склад отримав ігровий час і, в принципі, вони впоралися. У третій грі, на короткий час, ми втратили концентрацію, але потім, вкінці, знову зібралися і зіграли, як повинні були зіграти. В загальному, до гри претензій немає», – каже тренер ВК «Барком-Кажани» Угіс Крастіньш.

Попри відчутну перевагу господарів, гості турніру – «Дніпро» – відпочивати їм не давали, регулярно створюючи у майданчику львів’ян небезпечні ситуації.

«Ми чудово розуміли, що команда Львова є добротним лідером, – каже головний тренер ВК «Дніпро» Віталій Стадник. – У нас з минулорічної команди залишилось тільки три спортсмени. В цьому сезоні у нас інший колектив. Ми залучили більше молоді з нашого спортінтернату. Результатом, зрозуміло, невдоволені – якість гри має бути кращою. Тому ми ще в пошуках своє гри».

«Прийшло дуже багато молодих гравців з інших команд, – каже капітан ВК «Дніпро» Андрій Коновалов. – Але змінювати нікого не будемо. Будемо продовжувати сезон з нашою командою».

Натомість, капітан львівської команди запевняє – рівень «Кажанів» дозволяє команді претендувати на чемпіонство в Україні.

За матеріалами  -zik