Новини

“Локомотив” – “Кажани” – 0:3. Коментарі після матчу

Перегляди: 754

Головний тренер ВК “Барком-Кажани” Угіс Крастіньш поділився емоціями від перемоги в Кубку України над “Локомотивом” (3:0 – 25:21, 25:18, 25:19)

.”Найважчою у цьому фіналі була підготовка. В 11-му турі Суперліги ми мали два важких матчі з “Локомотивом” і у вирішальній грі Кубка треба було зберегти холодну голову. Гра виявилася не настільки простою, як могло здатися зі сторони. Моя команда зіграла на дуже хорошому рівні. Хоча його ще можна покращувати і покращувати. Добре, що впоралися із своїми емоціями й технічними та тактичними завданнями. Тому й здобули перемогу.

Радий, що оті два матчі в чемпіонаті виявилися напруженими. Вони дали добрячий грунт для роздумів. Чим ми й скористалися.
У чемпіонаті вся боротьба розпочнеться спочатку. Ще рано про щось говорити – нас чекають шість матчів у регулярному чемпіонаті, а потім – другий етап. Виходять, що нас чекають 15 виїзних ігор поспіль, тому буде нелегко. Мені симпатична команда “Локомотив”, тому, думаю, в чемпіонаті нас чекатимуть цікаві поєдинки”.
Поспілкувався з пресою й найкращий гравець фінального протистояння діагональний Володимир Тевкун:
“Психологічно було дуже важко – сильно налаштовувалися, аби реабілітуватися після поразки саме в цій грі й здобути Кубок. Він перший не тільки для всієї команди, а й для мене особисто.
Добре, звісно, що ми виграли трофей, але в чемпіонаті будуть зовсім інші матчі. Поразка від “Локомотива” перед Кубком пішла нам на користь. Ми більш відповідально поставилися до фінального поєдинку. Це й принесло нам позитивний результат. Дуже б хотілося покласти в Кубок золоті медалі чемпіонату”.