Новини

Угіс Крастіньш: Першого дня перемога далася нам нелегко

Перегляди: 797

Головний тренер ВК “Барком-Кажани” Угіс Крастіньш прокоментував перемогу своїх підопічних у двоматчевому протистоянні проти ВК “Еко-Дім” (3:1, 3:0). Нагадаємо, ця звитяга дозволила нашому клубові пробитися у фінал Кубка України, де “Кажани” зіграють проти харківського “Локомотива”.

– Зізнаюся, першого дня перемога далася нам дуже нелегко. Я знав про можливості суперника, та все одно їхні прийоми та подачі дещо вразили. Як і блоки. Тож були моменти, коли позитивний для нас підсумок цього матчу викликав у мене чималі сумніви. На щастя, четверту партію нам вдалося «витягнути», і цей успіх заспокоїв моїх підопічних.

Наступного дня волейбол на майданчику був уже іншим. Нам вдалося одразу ж захопити ініціативу і впевнено контролювати хід подій. Щоправда, у третьому сеті був момент, коли вінничанам вдалася серія вдалих дій, і шальки терезів захиталися рівномірно. Та ми тут же відповіли своїми вдалими діями, що остаточно зняли всі питання. Хоч як там було, хочу зауважити, що у Суперлізі «Еко-Дім» нині точно був би серед лідерів…

Не залишився осторонь й коуч “Еко-Дома” Валерій Копилов:

– Фактично ми грали з “Кажанами” на рівних. Проте, за них зіграв досвід суперництва проти більш сильних команд у Суперлізі, а також куди продуктивніший тренувальний процес. Вони ж бо працюють в залі щоденно, тоді як мої хлопці – лише тричі на тиждень, бо в інший час працюють біля станків. Навіть у нічні зміни.

Взагалі ж на майданчику одночасно перебувають шестеро гравців, і якби кожен наш зробив там хоча б на одну помилку менше, ніж кожен із львів’ян, фіналістом Кубка цілком міг стати саме “Еко-Дім”.

Джерело: Федерація волейболу України