Новини

«Барком-Кажани» з поразки стартують у ПлюсЛізі

Перегляди: 34

У першому турі польської ПлюсЛіги підопічні Угіса Крастіньша гостювали у Гданську.
Зустріч з ВК «Трефл» назавжди увійде в історію українського та польського волейболу. Матч розпочався з промови президента Ґданська Александри Дулкеви та відеозапису мера Львова Андрія Садового, який транслювався в залі на великому екрані. Далі пролунали національні гімни обох країн.

На першу зустріч у сезоні 2022/2023 виводив команду новий капітан Мурат Єніпазар. Стартовий склад ВК «Барком-Кажани»: Йонас Квален, Олег Шевченко, Владислав Щуров, Василь Тупчій, Мурат Єніпазар, Артем Смоляр та Андрій Жуков (ліберо).

Артем Смоляр вводить м’яч і розпочинається нова сторінка для «Кажанів» у ПлюсЛізі. На початку першого сету гра рівна. Вдалий блок від Олега Шевченка приносить нам першу перевагу в матчі. Пізніше волейболісти гданського клубу, завдяки дуже гарній грі на подачі Лукаса Кампи, випереджали львів’ян на 4 очки (10:6). Але у середині сету “кажанам” вдалося скоротити рахунок до трьох очок(16:13). Це сталося завдяки вдалі грі Олега Шевченка у атаці та Мурата Єніпазара на блоці. Але перемогти досвідченіших гравців з Гданська не змогли – 25:18.

У другій партії на паркеті з’явився догравальник Юліус Фіркаль. Цей сет розпочався за схожим сценарієм, як перший. Тільки команда з Гданська вийде вперед, гравці «кажанів» зрівняють рахунок. Хороша гра на блоці та вдалі дії у атаці Йонаса Квалена та Василя Тупчія дозволили львівським волейболістам вирватися вперед на одне очко. У другій частині сету гданські гравці вже вели в рахунку 21:17. Підопічні Угіса Крастіньша намагалися наздогнати суперника, але Мартінес Франкі результативною атакою з лівого флангу завершив другу партію – 25:21.

У третьому сеті волейболісти «Трефла» набирали очки в усіх елементах волейбольного ремесла та збільшували свою перевагу. Останню крапку у грі ставить Кароль Урбанович – 25:17.

«Трефл» (Гданськ) – «Барком-Кажани» (Львів) 3:0 (25:18, 25:21, 25:17)

«Трефл»: Галонска, Влазли, Мартінес, Ніємець, Червінскі, Насевич, Боладзь, Кампа, Урбановіч, Савіцкі, Орчик, Дрошинскі та ліберо: Перрі, Прушковскі

Барком Кажани: Квален, Мазенко, Шевченко, Головень, Щуров, Тупчий, Довгий, Тевкун, Кучер, Єніпазар, Фіркаль, Цмокало, Смоляр та ліберо: Жуков, Канаєв.

Наступної середи, 5 жовтня, ПлюсЛіга приїде до Кракова. Перший матч нового сезону львівський «Барком-Кажани» проведе на домашньому майданчику проти «Ресовії» Жешув.