Новини

«Барком-Кажани» поступилися «Епіцентру-Подоляни» у першому домашньому поєдинку

Перегляди: 136

Сьогодні, 6 листопада, ВК «Барком-Кажани» приймали вдома ВК «Епіцентр-Подоляни». Гра 4 туру Суперліги-Дмарт з волейболу серед чоловічих команд вперше відбулася на новому майданчику – СК «Боско-Арена». Ще раніше цьому поєдинку вболівальники прогнозували 5 партій, аджена у двобої змагались 2 потужні команди. Поціновувачі волейболу майже не помилились, у відчутті напруги так точно. 

Порожні трибуни, при яких відбувся мач, не збили запалу  гравців: з перших секунд і до завершення двобою запекла боротьба не вщухала. При чому усі партії, а  їх було 4. Для команди «Кажанів» це перша гра з «Епіцентром» і перший серйозний виклик у новому сезоні. Господарі майданчика достойно трималася весь поєдинку, але, на жаль, поступились з рахунком 1:3 (25:21, 26:28, 25:27, 20:25).

Стартують у матчі обидві командами напрочуд жваво. Спершу йдуть на рівних, але потім «Барком-Кажани» виривається вперед на 4 очки. Наставнику суперників Маріушу Сордила такий хід гри не подобається, тож він бере тайм-аут, аби зробити кілька настанов гравцям. Схоже, це подіяло і команда «Епіцентру» зрівнює рахунок. Тепер тайм-аут бере вже тренер “Кажанів” Угіс Крастіньш. «Кажани» вириваються, але «Подоляни» наступають на п’яти, а потім знову зрівнюють очки. До середини партії напруга лише зростає. Жодна з команд не хоче поступатися. Коли на табло висвічується 19:16, заведений Маріуш Сордил бере тайм-аут. Але йому це не дуже допомагає і львівська команда далі попереду. Угіс Крастіньш робить заміну, «Епіцентр» намагається відігратися, але «Кажани» тримають оборону й роблять потужні атаки.  

23:21 і знову тайм-аут від наставника львівської команди. Сетбол і партія закінчується з рахунком 25:21 на користь “кажанів”.

Після перерви команда з Городка агресивно розпочинає другий сет і виривається на 4 очки. Рівень напруги на волейбольному майданчику зростає. «Кажани» починають відіграватися – спершу скорочують рахунок до 1 очка, а потім зрівнюють його. Зновукоманди йдуть на рівних: на табло 12:12.

Помилка від гостей і перевага «Кажанів» зростає до 2 очків. Маріуш Сордила бере черговий тайм-аут. Невдала подача суперників і львівська команда відривається уже на 3 очки. Схоже ”Епіцентр” дещо розгубився, але не зменшує свій запал. На табло 19:17, заміна в команді і очки в обох зрівнюються. На майданчику відчувається серйозна напруга, тут вже включається психологічна сила гравців. Команди на рівних: 23:23. Перерва.

Угіс Крастіньш зберігає спокій, надає настанови гравцям. «Кажани» вириваються вперед. Але «Епіцентр» продовжує дихати у спину львівській команді. Напруга ще та. Рахунок зрівнюється – 25:25. Але кілька ривків з боку обох команд і гра завершується з рахунком 26:28 на користь «Епіцентру». Команди обмінюються перемогами. Поки 1:1, стає зрозуміло, що поєдинок триватиме ще мінімум 2 партії.

3 сет команди розпочинають на рівних. Видно, що гравці на нервах, тому часто помиляються. Попри це, динаміка гри зберігається і команди не відпускають одна одну.

“Епіцентр” не витримує і потужно атакує львівську команду. Вони вириваються на 2 очки. Коли рахунок добігає до 12:15, Угіс Крастіньш бере тайм-аут. Після чого «Кажани» зрівнюють рахунок і йдуть на рівних із суперником. Гравці львівського клубу демонструють якісну гру. Маріуш Сордил на нервах і постійно тримає комунікацію зі своєю командою. На табло 25:24, «Барком-Кажани» доводить гру до сетболу. Але на жаль. Рахунок зрівнюється: 25:25. «Епіцентр» робить перемагає у 3 сеті з рахунком 25:27. Очевидно ще одна перемога додає суперникові більшої впевненості і 4 партію вони розпочинають з відривом у 2-3 очки. «Кажани» намагаються відігратися, але їм це не особливо вдається. Угіс Крастіньш підбадьорює гравців і рахунок зрівнюється – 11:11. Наставник суперників схоже розлючений. «Епіцентр» виривається на 2-3 очки і У.Крастіньш бере тайм-аут. Попри те, що гравці львівської команди відчутно втомлені, вони збираються з силами, аби відігратися. І їм це вдається. «Кажани» скорочують розрив до 1 очка. Тепер наставник суперників бере тай-аут. Це допомагає «Епіцентру» і вони попереду на 4 очки.

Інтрига в протистоянні зберігається. Жодна з команд не хоче програвати. Та партія закінчується з рахунком 20:25 на користь суперників. “Кажани” поступаються “Епіцентру”

Попри поразку у домашньому поєдинку, головний тренер команди «Барко-Кажани» Угіс Крастіньш залишився задоволений грою: «Як для першого домашнього матчу звісно не дуже, але в цілому гра вдалася. Команда грала добре, відчувалася напруга. Було цікаво. Єдине, що не прорізалася подача, «кажани» можуть грати агресивніше. Будемо завтра грати краще. А чи здивуємо – побачимо».

«Ми молода команда, швидко відновлюємося, тож завтра спробуємо взяти реванш. Суперник хороший, тому сьогоднішня гра була емоційною» – додав капітан команди Олексій Головень. 

 

Нагадаємо. Завтра “кажани” матимуть шанс відігратись. Адже о 13.00 годині відбудеться 2 матч між “Барком-Кажани” та ВК “Епіцентр-Подоляни”.