Новини

«Барком-Кажани» – «Слепськ Малов Сувалки»

Перегляди: 44

Волейболісти львівського «Барком-Кажани» досі чекають першої перемоги у сезоні 2022/2023. У матчі 5-го туру ПлюсЛіги команда Угіса Крастіньша не змогла виграти у суперника.

Хоча початок поєдинку виявився дуже вдалим для господарів. Завдяки вдалим атакам Тупчія, якого підтримували Квален і Фіркал львівська команда повела у рахунку. Потужна подача і дуже хороша гра на блоці дозволили “кажанам” розвинути перевагу в кілька очок, яку вони не відпустили до кінця сету – 25:20.

Початок другої партії також був сприятливим для львів’ян, які вели в рахунку 7:2. Однак, гості не відпускали і з кожною наступною атакою намагалися наздогнати господарів. Дуже гарна гра Домініка Деповскі та вдалі атаки Бартоша Філіпяка дозволили їм не лише зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Другу частину гри команда зі Слепська виграла з рахунком 22:25.

Наступні два сети – виграли теж гості. Команда під керівництвом Домініка Квапісевича дуже добре показала себе на подачі, а господарі мали проблеми з точним прийомом та реалізацією результативної атаки. Наставник Угіс Крастіньш намагався змінити малюнок гри, проводячи заміни, але “біло-сині” цього дня були сильнішими.

«Барком-Кажани» – «Слепськ Малов Сувалки» – 1:3 (25:20, 22:25, 18:25, 16:25)