Новини

Василь Тупчій: Ми задоволені сезоном

Перегляди: 150

Після останнього поєдинку регулярного сезону ПлюсЛіги ми поспілкувалися з Василем Тупчієм, який опинився у списку найкращих атакуючих гравців чемпіонату Польщі. Гравець національної збірної України поділився своїми думками щодо кампанії 2022/23 і звернув увагу на компоненти, які необхідно покращити задля більш якісного виступу у наступному розіграші Плюс Ліги.

Про матч з «ББТС»

«Суперник дуже потужно розпочав першу партію: якісно подавали, атакували і діяли у захисті. Варто визнати, що ми багато помилялися. У наступних сетах нам вдалося скоротити кількість власних помилок і продемонструвати видовищну гру, яка принесла нам позитивний результат.
Перед цим поєдинком ми багато розмовляли про «ББТС», аналізували на відео їх гру. Тренер вказав нам, що вони завжди дуже добре входять у матч, а потім мають слабкі епізоди. Ми були готові до такого розвитку подій, отже треба було перетерпіти і впевнено йти до мети».

Про приємні спогади цього сезону

«Важко відзначити один конкретний поєдинок, який можна назвати найкращим. У цьому сезоні ми мали 30 матчів. Кожна зустріч була по-своєму цікава. Багато поєдинків ми зіграли з рахунком 2:3, але це були дійсно видовищні протистояння з найкращими командами країни».

Про теперішнє і майбутнє

«Ми дуже непогано провели цей сезон. Єдине, що можна трактувати як негатив, це важкий відрізок після нового року (з початку лютого до березня), коли ми не виграли жодного сету в п’яти матчах поспіль. Це був найбільш неприємний момент у цьому розіграші ПлюсЛіги. Якби не ця серія поразок, ми мали б можливість піднятися на 1-2 сходинки. У цілому, я задоволений сезоном. Ми боролися з кожною командою і здобували перемоги.
Враховуючи прогнози перед початком сезону, коли стверджували, що ми не зможемо взяти жодного пункту, максимум виграємо декілька партій, то ми показали гідний волейбол і не були найгіршими у найсильнішому чемпіонаті на світі».

Про вболівальників

«Дякуємо тим, хто приходив на матчі. Ми відчували вашу підтримку. Проте хотілося б бачити більше людей на трибунах, більше українців, які надаватимуть нам наснагу на нові звершення. Хотілося б теж виразити слова подяки усім тим, хто дивився нас по телевізору. Дякуємо, що вболівали і критикували. Чекаємо вас на матчах нашого клубу!»

Прес-служба “Барком-Кажани” Львів