Новини

ВК «Барком-Кажани» зіграє на 17-му Меморіалі Аркадіуша Ґолаша

Перегляди: 323

24-25 вересня в Заласево біля Сважендзя відбудеться сімнадцятий Меморіал Аркадіуша Ґолаша. Цього року пам’ять видатного представника Польщі вшанують колективи з Німеччини, України та, звісно, ​​Польщі.

Вболівальники будуть захоплюватися грою бронзового призера Плюс Ліги – Aluron CMC Warta Zawiercie та дворазовим переможцем Ліги чемпіонів – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Також будуть дві іноземні команди – одна з них ВК «Барком-Кажани».

«Це вже четвертий Меморіал Аркадіуша Ґолаша, який ми прийматимемо, – каже бургомістр Сважендз Маріан Шкудларек. – Завдяки цій події ми вже вчетверте приймаємо провідні команди Плюс Ліги. Я радий, що знову в залі ЗОШ №2 можна буде помилуватися іноземними командами», – додає він.

Третьою командою, яку можна побачити в Залашеві, є ВК «Барком-Кажани». Львівський клуб цього року дебютує у Меморіалі Ґолаша.
Чотириразовий володар Кубка та Суперкубка України та триразовий чемпіон чоловічої Суперліги з’явиться на майданчиках Плюс Ліги з наступного сезону. Домашні ігри буде проводити в Кракові. Участь у 17-му меморіалі – це прекрасна підготовка до нового сезону.

«Процес вступу до польської ліги був тривалим і складним. Я дуже радий, що ми зможемо грати в Плюс Лізі, – каже Даріуш Бернат, віце-президент «Барком-Кажанів». – Від імені нашого клубу я хочу подякувати пані Ані Сумелці за запрошення на Меморіал Ґолаша. Ми щасливі, що завдяки участі в цьому турнірі та грі проти таких визнаних спортивних брендів ми можемо постійно творити свою нову історію», – додає він.

Останнім учасником 17-го турніру буде Berlin Recycling Volleys. Він – дванадцятиразовий чемпіон Німеччини (безперервно з сезону 2015/2016), п’ятиразовий володар Кубка і триразовий володар Суперкубка Німеччини. Також чвертьфіналіст Ліги чемпіонів минулого сезону. У їх скарбничці є Кубок CEV (2016) і бронзова медаль Ліги чемпіонів (2015).

Німецька команда вже брала участь у цих змаганнях у 2017 році. Тоді вони неочікувано посіли лише четверте місце.

«На 17-му Меморіалі Agrobex пам’яті Аркадіуша Ґолаша ми зустрінемося з командами з європейського топу, – каже Адам Ковальські, ліберо Berlin Recycling Volleys. – Мені випала можливість зіграти на цьому добре організованому турнірі. Я дуже радий, що зможу показати себе у своїй країні та вшанувати пам’ять великої людини та волейболіста.», – додає він.

Продаж квитків на Меморіал Ґолаша на сайті Ticketos.pl за посиланням –
www.ticketos.pl/xvii-agrobex-memorial-arkadiusza-golasia.

Можна придбати квитки на один або два дні.

«Волейболісти, які приїжджають у Заласево, цінують чудову атмосферу на трибунах, – каже Анна Сумелка, організаторка 17-го Меморіалу, – Сердечно запрошую вас і цього року відсвяткувати пам’ять Арека разом.», – додає вона.

Контакти:
Яцек Кубяк
Президент Меморіального фонду Аркадіуша Ґолаша
[email protected], моб. 782 381 986