Новини

ВК «Барком-Кажани» обіграли «Житичі-Поліський університет»

Перегляди: 98

У Городку тривають матчі12-го туру чоловічої Суперліги України-Дмарт. Сьогодні ВК «Барком-Кажани» провели матч з ВК «Житичі-Поліський університет» (Житомир). Рахунок гри 3:0 (25:14, 25:18, 25:18) на користь «Кажанів».

Після вимушеної перерви через недугу у частини гравців, ВК «Барком-Кажани» нарешті повернувся до регулярних матчів. Але до Городка команда приїхала на чолі із помічником головного тренера Владиславом Лазарчуком. Наставник львівської команди Угіс Крастіньш досі хворіє.

Перший сет і цілковита перевага за командою «Барком-Кажани». 3:8, 3:12, 4:16, 10:21. Чергова помилка в атаці приносить перемогу львівській команді «Барком-Кажани».

У другій партії житомирянам таки вдається нав’язати конкуренцію. Підопічні Сергія Терейковського дещо виправляють попередні помилки. В один момент рахунок в обох команд зрівнюється: 9:9 на табло, 12:12. Але «Житичам» не вдається втримати перевагу і наприкінці другого сету львів’яни знову вириваються вперед, випереджаючи суперника на 4 очка. Владислав Лазарчук чудово дає раду на підміні Угіса Крастіньша. «Кажани» грають зібрано та розважливо. Житомирянам не вдається скоротити розрив і «Кажани» знову перемагають.

Третя партія також за «Кажанами»: 25:18. Інтриги у матчі не вийшло.

«Ми чекали більшого спротиву від житомирян, після першої партії такий небезпечний розрив був. До середини йшли практично рівно. Але нам вдалось зіграти десь чіткіше і рівніше. Ось і результат», – каже ліберо «Кажанів» Андрій Жуков.

Щодо «Житичів», то буквально тиждень тому один із провідних бомбардирів команди, діагональний Віталій Бондар отримав травму під час тренувань. Саме це і загальмувало гру команди, принаймні у цьому запевняє гравець «Житичів» Микола Рудницький.

СТАТИСТИКА.

Кращий бомбардиром цього матчу у “Кажанів” став Олександр Дьячков, у нього 18 атак. 12 прийомів та 17 подач в Олександра Наложного. Загалом у матчі 2 ейси: у виконанні Олексія Головеня та Артема Смоляра та 31 очко.

У «Житичів» 3 ейси. Кращий в атаках Олександр Буздуган (15), Анатолій Хваста на прийомі (12).