Новини

Віталій Кучер: «Лише завдяки наполегливості і працьовитості можна досягнути успіху»

Перегляди: 829

Віталій Кучер – уродженець Харкова. У свої 22 роки він майстер спорту України. Грав у клубах «Локо-Експрес», «Локомотив», «МХП-Вінниця», а тепер представляє львівський волейбольний клуб «Барком-Кажани» на Чемпіонаті України 2020-2021 серед команд Суперліги. Ми вирішили поговорити з Віталієм про його спортивну кар’єру, новий сезон Суперліги та про особисте.

 

Віталію розкажи, з чого почалася твоя спортивна кар’єра?

Потрапив у волейбол випадково. У 13 років тренер запросив мене до спортивної школи. Я спробував себе у волейболі й він мені сподобався. Потім я пішов на пробний в харківський «Локомотив». Мене там помітили. Спершу я грав на позиції ліберо, бо був маленького зросту. Коли підріс – перевели на зв’язкового.

Грав за дитячий клуб «Локомотиву», потім за першу Лігу, потім за Вищу й так дійшов до Суперліги.

Сумуєш за Харковом?

Звичайно. У мене ж там усі друзі, родичі, дівчина, з якою зустрічаюся вже майже 5 років.

Можливо вже плануєш одружуватися ?

Та ні ще (посміхається – ред.). Моїй дівчині потрібно ще завершити навчання в університеті, реалізуватися. А вже тоді можна щось думати.

А взагалі, які в тебе плани на найближче майбутнє?

Ще хочу попрацювати над собою. Довести самому собі, що я можу грати на хорошому рівні та в основному складі, заробити трохи грошей. Також дуже хочу допомогти фінансово своїй мамі. А далі буде видно.

Повернімося до волейболу. У команді кажанів ти з липня. Ситуація з covid якимось чином вплинула на підготовку команди до нового сезону Суперліги?

Ми мали велику перерву через карантин… Довго не було тренувань. Але в середині липня нас уже зібрали й ми почали помалу включатися в роботу з тренажерного залу. Комусь було важко, комусь – легко, по-різному. Але на сьогодні, думаю, наша команда добре підготувалася до Чемпіонату.

Особисто тобі важко далася ця підготовка?

Та ні. Я в Харкові підтримував фізичну форму. Бігав кроси, грав у пляжний волейбол. Іншими словами, постійно чимось займався.

Що найважче тобі дається в тренуванні?

Витримати концентрацію від початку і до кінця. Іноді таке буває, що до кінця тренування вже дуже втомлюєшся й не можеш на максимум викладатися.

На твою думку, які твої сильні сторони?

Наполегливість та працьовитість. Думаю лише завдяки цьому можна досягнути успіху.

 

Уподобання Віталія:

Серед брендів одягу надає перевагу – Champion

Любить – CocaCola zero

Своїм улюбленим містом в Україні називає – м.Харків

Вважає себе меломаном, тому слухає все, що подобається.

 

 

Пресслужба ВК «Барком-Кажани»