Новини

Довгоочікувана перемога! Барком – ГКС Катовіце 3:0

Перегляди: 79

Після декількох ігор з невдалими результатами підопічні Угіса Крастіньша на власному паркеті зустрічалися з «ГКС Катовіце». Другий і третій сет подарували вболівальникам справжні волейбольні емоції, а «Кажани» здобули важливі три пункти.

Колектив з Сілезії завітав до Кракова після п’яти поразок поспіль в національному чемпіонаті. Львів’яни також не могли похвалитися вдалими результатами в останніх поєдинках: «Барком» поступився в чотирьох останніх іграх і був готовий переломити невтішну серію без перемоги на власному полі, яка тягнулася з 1 листопада.
Боротьбу за цінні пункти краще розпочали «Помаранчеві», які не боялися загрожувати суперникам швидкими розіграшами і створювали результативні моменти. Врешті, вдалося здобути перевагу в шість пунктів, яку «Кажани» зберегли до кінця сету – 25:18.

В другій частині зустрічі львів’яни не збиралися припиняти натиск на гостей і продовжували приємно дивувати глядачів якісною грою. Вболівальники на трибунах і перед телевізорами раділи, коли «Барком» вів у рахунку 15:10, проте за декілька миттєвостей «ГКС» рахунок зрівняли – 16:16. Розчарування і спортивна злість гравців «Баркому» змусили їх налагодити гру, в підсумку команда Крастіньша виграла другий сет – 26:24.

У третій партії команда з Катовіце мала останній шанс, щоб врятуватися від поразки. «Жовто-чорні» активніше розпочали третій сет, виграючи декілька складних розіграшів. Проте господарі не тільки вирівняли гру, але і вийшли вперед з відривом у чотири пункти – 21:17. За рахунку 24:22 «Кажани» мали чудову можливість, аби закінчити поєдинок. Натомість «ГКС Катовіце» до кінця боролися за кожну подачу і навіть вийшли вперед. Утім, «Барком» дотиснув непростого суперника і виграв третій сет (30:28), який виявився останнім у цьому протистоянні. Вітаємо з перемогою!

Найкращим гравцем матчу (MVP) було визнано Василя Тупчія.

Барком Кажани Львів – ГКС Катовіце 3:0 (25:18, 26:24, 30:28)

Барком: Довгий, Фіркал, Головен, Канаєв, Кучер, Квален, Мазенко, Щчуров, Шевченко, Смоляр, Тевкун, Тупчій, Йєніпазар, Жуков

ГКС Катовіце: Адамчик, Домагала, Хаін, Ярош, Каня, Левандовські, Маріаньскі. Мєльчарек, Новосєльскі, Огурек, Квірога, Россоу, Сеганов, Шиманські