Новини

До «кажанів» доєднався Олександр Дьячков

Перегляди: 704

«Барком-Кажани» поповнився ще одним новачком. Сильним та відповідальним гравцем. Якого ми запросили для підсилення діагональних якостей команди.

Завдання клубу – зібрати потужну, бойову команду волейболістів. Адже ми прагнемо досягати найвищих результатів, щоб підвищувати рівень волейболу і показувати глядачу щораз якіснішу гру. Тому формуємо команду з лідерів, волейболістів, які на майданчику борються за кожен м’яч. Таким є новачок Олександр Дьячков, якого вам сьогодні представляємо.
В кожній країні є достойні люди. Тому після спілкування з Олександром Дьячковим, клуб прийняв рішення підписати з ним договір про річну співпрацю.
Розраховуємо на підтримку вболівальників та достойні результати новоствореної команди.

Трохи інформації про новачка:
Відпочивати Олександр любить біля моря чи океану. Захоплюється готуванням їжі та, крім волейболу, хокеєм та футболом. Любить читати книги по психології та автобіографічні. З музикою, розповідає, стрибає з крайнощів в крайнощі: то спокійна, то повний драйв.

Олександру Дьячкову 24 роки. Останній клуб Олександра ВК «Зеніт». Там він грав на позиції догравальника. Ріст гравця 194 сантиметри. Вага – 87 кілограмів.

З 2014-2017 Олександр грав у ВК «Зеніт-УОР» (Казань). 2017-2019 – «Академія-Казань» (Казань). 2019-2020 – «Тюмень». 2020-2021 – ВК “ЗЕНІТ” (Санкт-Петербург).

 

Пресслужба ВК «Барком-Кажани»