Новини

“Кажани”:”Буревісник – 3:0

Перегляди: 119

У Львові тривають матчі 9 туру волейбольної Суперліги-Дмарт. Сьогодні, 29 січня, на арені «Боско» у поєдинку зійшлися ВК «Барком-Кажани» та ВК «Буревісник-ШВСМ». За підсумками матчу, «Кажани» заробили 3 очка і завершили його з рахунком 3:0 (25/15 25/13 25/10).

Перший сет і за лічені хвилини на табло 5:3. Команди налаштовуються на боротьбу, але потуги «Буревісника» дуже швидко слабшають: 10:5, 13:5. Тайм-аут від наставника «Буревісника» Романа Носко ситуацію не рятує. «Буревісник» застрягає на одному рівні, «Кажани» йдуть вперед, впевнено тримаючи технічну гру. 16:6, а ще не минуло і 30 хвилин від початку сету. Чернігівська команда намагається нав’язати власну гру, але марно. Ейс від кажанів ставить крапку у 1 сеті. 25:15 на користь львівської команди.

Друга партія. 3:0 на табло за лічені секунди. 13:8, перерва. Угіс Крастіньш не приховує свого задоволення грою «Кажанів». Роман Носко навпаки, засмучений грою підопічних. 16:8, черговий тайм-аут. «Буревісник» знову намагається активізуватись, але не вдається. 24:11, сет-бол для львів’ян. Але Олександр Наложний відправляє м’яч в аут. Гра зупиняється, коли на табло 25:13. Чергова перемога за «Кажанами».

У третій партії «Буревісник» зовсім розгубився. «Кажани» впевнено лідирують із результатом 25:10. 3 очка в активі «Барком-Кажани».

Чому гралося так тяжко, запитуємо у наставника «Буревісника» Романа Носко. «Негативні моменти, у нас захворіло 2 гравці основні – Олександр Лук’янець і Артем Алексєєнко, який тільки почав набирати форму. Захворів ще Артем Ситник. Ми приїхали без апробувань. Тому такий негатив. Але хлопці старались, проте не змогли добити м’ячі», – коментує тренер.

Угіс Крастіньш натомість задоволений: «Напевно те, що Довгий Ілля подав 31 подачу. Це нереальна цифра. З цих подач лише 2 помилки було. Ми якісно витримали й комфортно виграли».

Сьогодні на майданчик від «Кажанів» нарешті вийшов Дмитро Канаєв. Він не приховує своїх емоцій. Адже вперше повноцінно грає у складі команди та й ще завершує гру перемогою. «Були певні проблеми з попереднім клубом і не міг грати. Але сьогодні вже був на майданчику, хвилювався, бо довго не грав. Все сподобалось. Не без помилок, але далі буде краще», – підсумовує Дмитро.

СТАТИСТИКА МАТЧУ.

За всю гру у «Кажанів» 62 атаки, 31 прийом, 73 подачі, 11 ейсів (6 у виконанні Іллі Довгого).

У «Буревісника» 63 атаки, 61 прийом, 40 подач та 4 ейси.

Кращими гравцями у складі «Кажанів» стали: Ілля Довгий на подачах – 31 подача у його виконанні й лише 2 помилки. На прийомі та на атаках Олександр Наложний (12, 19), Александр Дьячков – виконав 16 атак.

Додамо, що завтра ВК «Барком-Кажани» продовжать поєдинки у рамках 9 туру. О 14.30 «Кажани» гратимуть проти Збірної Полтавської області ВК «Решетилівка». «Це команда, де гравці постійно змінюються. Там розбір дещо відрізняється. Тому трохи складніше будувати гру. Треба грати проти кожного гравця», – наголосив сьогодні Угіс Крастіньш.