Новини

“Кажани” виборюють другу перемогу у матчах 8 туру Суперліги-Дмарт

Перегляди: 156

У Львові завершилися матчі 8 туру Суперліги-Дмарт Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд. Сьогодні ВК «Барком-Кажани» грали з «МХП-Вінниця» і обіграли команду із рахунком – 3:0 (25:16, 25:17, 25:12)

Вінницька команда займає 7 сходинку турнірної таблиці із 12 очками. «Кажани» тим часом другі. Та й сам склад львівської команди дещо змінився у порівнянні з попереднім днем. Нарешті на майданчику Олег Шевченко, який відновлювався після травми.

Перший сет і «Кажани» зі старту захоплюють ініціативу та вириваються вперед. Тож перша партія виглядає досить прогнозованою: 7:4, 14:8, 25:16. Сет завершується повною перевагою господарів майданчика.

Друга партія. «Кажани» знову попереду. Вінничани зовсім розгубилися. Їхня напруга передається тренеру: на тайм-ауті Костянтина Рябухи навіть не дає жодних вказівок своїм волейболістам. Наставник напружений та розлючений. На табло 17:10. Подача Шевченка, атака  Кучера і вже 18:10. Цілковита перевага за господарями. Тимчасові атаки вінничан виглядають на своєрідну боротьбу за виживання. 22:14. 25:17 – «Барком-Кажани» перемагають у другому сеті.

Третій сет для вінничан виглядав ще сумнішим. Складалось враження, що команда просто змирилася з майбутньою поразкою. Тож підсумок прогнозований: «Кажани» знову попереду із рахунком 25:12

Рахунок гри, яка тривала фактично годину, 3:0 – перемога за львівською командою.

Ще вчора «МХП-Вінниця» фактично воювала із «Епіцентром-Подоляни». Тоді рахунок гри був 3:1. Сьогодні хлопці чи надто втомились, чи просто розгубились, але гра їм не пішла. Тренер «МХП-Вінниця» Костянтин Рябуха не приховує свою злість: «Гра взагалі не склалася. Не можу підібрати слів. Нічого не виходило. Ні за що не могли зачепитись. «Барком» гарна команда. Але сьогодні був середній матч для них. Ми ж просто стояли. Не можу сказати, що це втома. Тут може якусь зірочку впіймали. Про те, що ми розмовляли в роздягальні і коли команда вийшла, не впізнаю сьогодні своїх гравців».

«Кажан» Михайло Бібер своєю грою задоволений: «Ми налаштовувались серйозно, команда молода, не можна недооцінювати, але склалось все чудово 3:0. Я задоволений і своєю грою, і грою команди».

Головний тренер «Кажанів» Угіс Крастіньш також каже, що хлопці впорались із домашнім завданням. «Почували себе комфортно, комфортно виграли. Ми поважаємо кожного суперника. Якщо ти недооцінюєш суперника, значить ти не професіонал. Ми повинні завжди грати як професіонали. Щоб самим було приємно за свою гру», – підсумовує наставник.

Щодо ейсів, то у «Кажанів» їх було 5 ( Олександр Дьячков, Олег Шевченко, Віталій Кучер та Олексій Головень). У вінничан – один. Загалом у матчі «Кажани» мали 74 подачі, 35 прийомів, 68 атак.

Вінничани – 46 подач. 60 прийомів, 75 атак