Новини

«Кажани» – володарі міжнародного Кубка Лева

Перегляди: 339

У День весни «Барком-Кажани» зробили подарунок для своїх вболівальниць: сьогодні «кажани» впевнено обіграли ВК «Шахтер» з Білорусі та стали володарями міжнародного Кубка Лева, який відбувся у рамках «Ліги чотирьох».

Підсумок гри – 3:0 (25:16; 25:23; 25:16). «Кажани» перемогли гостей у всіх 3 сетах.

До Львова команда з Солігорська приїхала без 2 головних гравців: не було на сьогоднішньому матчі капітана команди Олексія Кураша і ліберо Станіслава Заборовського. Волейболісти отримали травми під час регулярних матчів у Білорусі. Тож їх відсутність далася взнаки білоруській команді.

Перший сет і «Барком-Кажани» вириваються вперед 13:9, 17:13. Перевагу у матчі «кажани» витримують до кінця гри. І точним ударом в майданчик суперника, Віталій Кучер закінчує 1 партію: 25:16.

Другий сет видався дещо напруженішим. У якийсь момент рахунок обох команд зрівнюється: 6:6, 7:7. Та ближче до середини партії, «кажани» таки набирають обертів і знову відриваються від суперників на кілька очок. Далі «Шахтер» практично доганяє львівську команду: 18:17. Наставник «кажанів» Угіс Крастіньш бере перерву. Подача Антона Кафарени збільшує розрив між командами: 21:18. Але не на довго: 24:23. Друга перерва «кажанів», після якої команда збирається і подача Іллі Ковальова приносить перемогу над білоруськими волейболістами.

У третій партії «кажани» продовжують йти шляхом переможця і завершують гру рахунком 25:16.

Кращим гравцем у складі “кажанів” поєдинку із “Шахтарем” став Максим Дрозд.

«Кажани» показали вболівальникам, які явно скучили за матчами в залі, якісну гру на подачах та блоках. «Шахтер», як кажуть у клубі, перевірив потенціал команди перед іграми плей-офф.

Нагадаємо. «Шахтер” – чинний чемпіон Білорусі з волейболу, кількаразовий володар Суперкубка та Кубка Білорусі.

Пресслужба ВК «Барком-Кажани»