Новини

«Кажани» двічі перемогли «Фаворит»

Перегляди: 713

Підопічні Угіса Крастіньша не залишили колективу Миколи Благодарного жодних шансів.

БАРКОМ-КАЖАНИ – ФАВОРИТ – 3:0

(25:14, 25:17, 25:16)

Як ми вже розповідали, у міжсезоння «Барком-Кажани» зазнав відчутних кадрових перетрубацій, і були певні припущення, що значно оновлений склад львів’ян ще не встиг зігратися настільки добре, щоби не мати відчутних проблем у протистоянні з «Фаворитом». Однак діючий чемпіон України підготовчий період провів досить продуктивно. І хоча Угіс Крастіньш не ризикнув випустити багатьох новачків, ті двоє, яким наставник довірив місце у старті, а саме – Сергій Євстратов та Юрій Томин, виправдали його очікування майже максимально. При цьому обидва записали до свого активу по 6 очок, фактично не відставши від кращого бомбардира «кажанів» у цьому матчі Владислава Богатирьова, котрий відзначився 7 разів. Що ж стосується колективу з Лубнів, то його догравальник Микола Мороз теж має у своєму послужному списку 7 очок, проте партнери підтримали його атакуючу націленість не кращим чином. Хоча, якщо розібратися детальніше, то можна зрозуміти, що головна складова впевненої перемоги «Барком-Кажанів» криється не стільки у сильній грі його окремих виконавців, скільки у значно ліпшій тактичній дисципліні та, як наслідок, меншій кількості помилок. Волейболісти «Фаворита» наробили їх чимало, причому абсолютно в усіх аспектах гри.

При цьому, що цікаво, кожну партію гості розпочинали краще, проте у середині всіх трьох сетів господарі майданчику солідно додавали і робили вирішальні ривки, не залишаючи опонентам шансів на порятунок. Як і було обіцяно керівництвом національної федерації, віднині всі матчі чоловічої та жіночої першості Суперліги будуть вестися за допомогою електронного протоколу. Наскільки це оперативно та масштабно інформативно, а також що являтиме собою так звана «дрім тім» кожного поєдинку, можна дізнатися та переконатися з наведеної статистики звітної гри, перейшовши за наступним посиланням на офіційному сайті ФВУ: http://uvf-web.dataproject.com/CompetitionHome.aspx?ID=9

БАРКОМ-КАЖАНИ – ФАВОРИТ – 3:0

(25:20, 25:16, 25:22)

У порівнянні з першим матчем стартовий склад «Барком-Кажанів» дуже здивував. Його головний тренер Угіс Крастіньш ризикнув залишити поза грою одразу шістьох гравців, задіявши лише Бориса Жукова. Як можно було оцінити цей крок? З одного боку, звичайно ж, дуже добре, що в обоймі львівського колективу є фактично дюжина більш-менш рівних за класом виконавців. З іншого, подібний експеримент, навіть у протистоянні з відверто посереднім у своїх нинішніх можливостях опонентом, цілком міг призвести до негативних наслідків. Тим більше, у господарів майданичку не надто вправно летіла подача та помітно нервував молодий ліберо Андрій Жуков. Однак гості також помилялися чимало, тож «кажанам» особливо хвилюватися не доводилося.Як і в першій зустрічі, в усіх трьох сетах підопічні Угіса Крастіньша важкувато розпочинали, проте в середині значно додавали у загальній тактичній дисципліні, і той же Борис Жуков, у компанії з Михайлом Бібером та двома Олександрами – Гладенком і Наложним, «розстрілювали» чужу половину майданчику на всі смаки. Не дивно, що в підсумку перший дует записав собі до активу по 12 очок, а інший – по 10.

В той же час варто відзначити, що бути такими собі хлопчиками для побиття волейболісти з Лубнів відверто не бажали, тож періодично «огризалися» досить таки серйозно. Насамперед, завдяки самовідданим діям на прийомі та атакуючому запалу Богдана Оніпка, котрий набрав у підсумку 14 очок. І в третій партії гості таки отримали чудовий шанс «зачепитися» за поєдинок. Поступаючись 18:20, на подачах Максима Ведашенка вони спромоглися набрати чотири бали поспіль. А коли Михайло Бібер нарешті відповів потужним «пострілом», Микола Благодарний розважливо взяв тайм-аут. Однак він чомусь не допоміг. У наступних розіграшах його підопічні свої шанси марнували, а ось Борис Жуков у кульмінаційний момент двічі не схибив.

Таким чином, «Барком-Кажани» здобув другу перемогу із «сухим» рахунком, і його гравці в доброму настрої готуються до традиційного міжнародного турніру «Кубок Лева», який незабаром відбудеться у Львові. В гості до «кажанів» приїдуть волейболісти Польщі, Білорусі та Словенії. 

Джерело: Прес-служба ФВУ