Новини

«Кажани» – «Локомотив» – 3:0

Перегляди: 260

У Львові завершилися матчі 5 туру Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. Крапку у протистоянні поставила гра між ВК «Барком-Кажани» та ВК «Локомотив-Збірна Харківської області-1». Рахунок поєдинку – 3:0 (25:13 25:11, 25:21).

Після вчорашнього видовищного матчу, сьогодні  «кажани» впевнено вели гру від перших хвилин до останніх.

Цього разу Угіс Крастіньш дав можливість пограти всім тим, кого обділив у попередній грі.  Другого ігрового дня  на майданчик команда вийшла іншим складом.«Кажани», натомість, максимально налаштувались на результат, менше помилялись та впевнено перемогли «Локомотив». «Сьогодні тренер дав пограти всім, щоб було більше ігрової практики. Щодо хвороби, одужали, але процес відновлення продовжується. Треба більше часу», – ділиться емоціями після гри капітан «кажанів» Юрій Семенюк.

Обидва матчі 5 туру – кардинально різні. Перший  протривав до 5 партій. Сьогодні гра складалась зовсім по-іншому. «Нам вдалось уникнути власного браку. І на подачі, і на нападі. До прикладу, вчора було 18 помилок у нападі,  сьогодні 3. Тобто, впевнено контролювали хід гри», – каже Угіс Крастіньш.

«Кажани» досі оговтуються від COVID. Ще не докінця одужав Олексій  Наложний. Його на майданчику нині не було.

«Треба час і терпіння, щоб відновитись. Хочеться все й одразу, але так, на жаль, не буває», – підсумував Угіс Крастіньш.

Кращі гравці цього дня – Максим Дрозд (13 очок), Михайло Бібер (11).

Головний тренер ВК «Локомотив» грою свої команди – розчарований. Каже, молодь банально не хоче грати. «Більшість наших гравців не відповідають рівню  Суперліги. І бажання в очах особливо не видно. Чи це моменти здоров’я, чи відсутність бажання – важко сказати. Пояснюємо, що такий шанс буває 1 раз. З таким рівнем подачі як сьогодні, взагалі говорити немає про що», – підкреслив головний тренер Сергій Кисіль.

Нагадаємо. Вчорашній матч між ВК «Барком-Кажани» та  ВК «Збірна Харківської області-Юридична академія» завершився із рахунком 3:2 (25:23,21:25, 21:25,25:23, 17:15).

 

Пресслужба ВК «Барком-Кажани”