Новини

«Кажани» обіграли «Серце Поділля» у двох матчах

Перегляди: 490

У Львові завершилися матчі третього туру Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. 12 та 13 жовтня «Барком-Кажани» провели два домашні матчі з вінницьким «Серцем Поділля».
Перед глядачами розгорнулась справжня волейбольна епопея. У непростій боротьбі і з рахунком 3:1 (34:32, 26:28, 25:17, 25:18)   «кажани» таки обіграли суперника у першій грі. Щоправда, зробити це виявилось складніше, ніж здавалось.  Перший сет першого матчу і команди йдуть на рівних. Та раптом вінничани вириваються вперед. При рахунку 15:19 головний тренер «кажанів» Угіс Крастіньш пробує виправити ситуацію заміною гравців. Атака капітана Євгенія Кісілюка – і рахунок 20:21. Команди йдуть нога в ногу. Подвійний блок Семенюка і Бібера – і рахунок знову майже вирівнюється 21:22.Але цього не достатньо, відрив у одне очко тримається до позначки на табло – 23:23. Команди беруть перерву. А далі розпочинаються гойдалки. Та все ж таки перша і дуже напружена партія, яка тривала понад півгодини,  закінчується з рахунком 34:32. «Кажани» перемагають.
Другий сет приніс ще більші несподіванки. Цього разу «Серце Поділля» не відступилось. На початку партії гості вириваються вперед. Потім знову розпочинаються гойдалки з відривом у одне очко. Та влучні подачі капітана  вінничан Володимира Сидоренка допомагають гостям вирватись вперед. Однак після позначки у 20 очок «кажани» мобілізуються і, здавалось, не пропустять свій шанс вирвати перемогу.  Сет затягується та лідерство все-таки перехоплюють гості – 26:28 рахунок партії. «Барком-Кажани» та «Серце Поділля» – 1:1 рахунок матчу.
Третій сет. «Кажани» вириваються вперед. На середині партії рахунок зрівнюються і гості знову пробують перехопити ініціативу. Буквально на кілька хвилин їм це вдається. Гра загострюється. Успішна подача Гладенка та атака Семенюка приносять львівській команді таку бажану перемогу у партії – 25:17. У наступному сеті «кажани» таки акумулюють зусилля і знову, не дуже легко, але перемагають – 25:18. Таким чином рахунок першого матчу з «Серцем Поділля» – 3:1.
За підсумками матчу Олег Шевченко записав до свого активу 25 очок (вінничанин Володимир Сидоренко 24), Євген Кісілюк 18, Михайло Бібер 16, Юрій Семенюк 19.
Другий ігровий день видався теж напруженим. Хоч і менше від попереднього.
Із рахунком 3:0  (25:21, 25:14, 25:23) у затятій боротьбі, знову перемагають «кажани».
Іван Станчук, помічник головного тренера «Серця Поділля» каже, що у цих іграх було досить багато помилок. «Ми не змогли тримати рівень гри і не помилятися. А вчора у третій партії отримали два ейса і не забили кілька важливих догравань. І все. Чотири очки додалися до актива Львова», – підкреслив Іван Станчук. Натомість, за словами капітана вінничан Володимира Сидоренка, «Серцю Поділля» дещо забракло і майстерності, і психологічної витримки.
Щодо «кажанів», то тяжку боротьбу першого дня хлопці пояснюють власними помилками. Мовляв, чекали від вінничан боротьби, але самі допустили чимало промахів. Та й другого дня у третій партії поступилися поспіль 5 очками через ті ж помилки. «Ніби ми приймали добре, але то передача була не туди, то не знав, хто пасуватиме м‘яч. Це помилки дитячого рівня, які не можна допускати. Переломити хід гри допомогло те, що ми таки хороший колектив. Та й ми підтримували один одного. Комунікація дуже допомагає у грі», – наголосив капітан «кажанів» Євген Кісілюк.
«Першого дня у першій партії нам не вдавалася та гра, яку ми показуємо на тренуваннях.Але починаючи з середини третьої партії вже вдалось більш-менш щось показати з того, що відпрацьовуємо на тренуванні. Сьогодні перемога була легшою.В першій і третій партії на дограванні ми дещо помилялись. Це чому не вдалось відірватись по результату», – додав головний тренер «кажанів» Угіс Крастіньш.
Нагадаємо. Найближчі домашні ігри ВК «Барком-Кажани» відбудуться 18-19 жовтня. Львівська команда гратиме з «МХП-Вінниця».