Новини

«Кажани» обмінялись перемогами із «Серцем Поділля»

Перегляди: 346

17 січня та  18 січня ВК «Барком-Кажани» на виїзді у Вінниці провели дві гри  з місцевим «Серцем Поділля». Перший матч  дев‘ятого туру Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги завершився перемогою «кажанів»: 3:0 ( 25:18; 25:23; 25:19).

Попри те, що грали на чужому майданчику –  «Барком-Кажани» вириваються в лідери. У другій партії «Серце Поділля»  намагається змінити хід гри. «Сердечка» помітно додають в атаках та блоках. Та в партії таки не перемагають – 25:23 рахунок другого сету. Третя партія знову за «кажанами» – 25:19.  У атаках серед «кажанів» кращим став  Юрій Томин. У прийомах – Євгеній Кісілюк. У подачах – Дмитро Шломін.

Статистику матчу можна переглянути тут

А от наступного дня перед вболівальниками розгорнулась зовсім інша картина:  «сердечка» показують значно ефективнішу гру. «Барком-Кажани», натомість, навпаки. В результаті «кажани» поступаються  «Серцю Поділля» із рахунком  1:3 (17:25,15:25,25:14,19:25).

Статистика другого матчутут

Попри те, що «кажани» та «сердечка» обмінялись перемогами, на сьогодні «Барком-Кажани» й надалі лідери турнірної таблиці Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. Другі у рейтингу – «МХП-Вінниця». Завершує трійку лідерів саме «Серце Поділля».

Додамо, що 22 та 23 січня «кажани» вдома прийматимуть «МХП-Вінниця».

Пресслужба ВК «Барком-Кажани»