Новини

“Кажани” двічі обіграли “Фаворит”

Перегляди: 593

У Лубнах завершилися матчі восьмого туру чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. ВК “Барком-Кажани ” провели дві гри проти місцевого “Фаворита”.

Рахунок першого ігрового дня  – 0:3 (25:27, 12:25, 16:25), на користь “кажанів”.

Друга гра завершилась з аналогічним результатом – 0:3 (23:25, 13:25, 23:25) «Фаворит»-«Барком-Кажани». Перший  сет першої гри  між «кажанами» і «Фаворитом» стартує з переваги гостей. У один момент рахунок матчу навіть зрівнюється: 9:9, 10:10. І тут розпочинаються так звані «гойдалки». Лідирує то одна, то інша команда. «Кажани» поступатись господарям не збираються, тож при рахунку 23:21 хлопці акумулюють зусилля і виривають перемогу із рахунком 25:27. А от у двох наступних партіях лубчани припускаються надто багатьох помилок. Тож «кажани» перемагають з суттєвим  відривом 12:25 та 16:25.

«Перша партія в цій грі була найцікавіша. У першій партії ми добре подавали, але суперник витримав прийом. І тому вийшла рівна гра. Але у другій партії нам вдалось їх витягнути з зони комфорту на прийомі і тому все помінялось. Перш за все через те, що ми змусили суперника помилятися на прийомі. Їм було тяжче нападати проти нашого блоку і захисту. Думаю, це головне, чому були такі різні партії», – прокоментував підсумки першого ігрового дня головний тренер ВК «Барком-Кажани Угіс Крастіньш.

Президент клубу ВК «Лубни» Володимир Дорош каже, що попри результат – задоволений грою: « Команда росте, майстерність виросла, але психологічно ще ні. Психологічно хлопці ще дуже молоді. Після першого сету як не виграли, далі виглядали досить розібраними на майданчику. А волейбол – це психологічна гра», – наголосив Володимир Дорош. «Перемога в голові, а  вже потім в ногах і руках», – підсумував президент клубу.

Здавалося б, такий настрій мав би допомогти «Фавориту» у другому матчі. Проте не так сталось, як гадалось. Господарі знову програють,  і знову із рахунком 0:3 (23:25, 13:25, 23:25).

Попри рахунок, матчі видались досить цікавими. Хлопці показали боротьбу, якою «Фаворит» задоволений. «Гра була хорошою. Особливо перша і третя партія. У другій був невеликий провал. Самі винні. Почали ж партію добре. А взагалі ми можемо на рівні з суперником грати. Це видно по результату. Ну а на своїх помилках… Чогось не вистачає. Особливо в кінцівках. Напевно, ми не віримо в себе, що можемо виграти у такої команди. А загалом я задоволений грою. Боролись і було багато хороших моментів», – підсумовує гравець «Фавориту»  Микола Мороз.

А от «кажани», попри перемогу,  матчами не надто задоволені. Кажуть, свою гру не зіграли. Для «кажанів» другий ігровий день видався тяжчим. Далися взнаки втома після першого матчу, паузи між партіями, плюс помилки гравців. Останніх було вдосталь. «Сьогодні вийшла така гра, бо робили багато помилок. Неправильно подавали, у блок били, така гра вийшла», – підсумував виїзний поєдинок гравець «кажанів» Олександр Гладенко.

На сьогодні «кажани» і далі лідирують у турнірній таблиці Чемпіонату  України  з волейболу серед чоловічих команд Суперліги уже із 44 очками.

Додамо, що останні  у цьому році домашні ігри «кажанів» відбудуться 20 та 21 грудня. ВК «Барком-Кажани» гратиме  вдома з хмельницьким «Новатором».

Прес-служба ВК «Барком-Кажани»