Новини

«Кажани» провели майстер-клас для вихованців дитбудинку

Перегляди: 522

Гравці львівського волейбольного клубу «Барком-Кажани» на один день перетворились на помічників Святого Миколая. Сьогодні, 11 грудня, волейболісти провели спортивний майстер-клас для понад трьох десятків  вихованців дитячого будинку «Добре серце» із Нового Милятина. У рамках благодійного проекту, малюки не лише спробували себе у ролі справжніх волейболістів, а й отримали смачні подарунки.

«Ось так береш м‘яч, і пробуєш його правильно відбити», – розповідає юним гостям гравець «кажанів» Юрій Семенюк. Діти ж у захваті від повчань досвідчених волейболістів, бо не лише слухають, а й самі встигають повідбивати м‘ячі.

«Мені дуже подобається. Дякую, що сюди запросили», – ділиться враженнями шестирічна Наталя, вихованиця дитячого будинку « Добре серце».

Схожі соціальні акції «кажани» проводять не вперше. Допомагати малюкам обіцяють і надалі. «Дітям взагалі хочеться завжди дарувати казку і все найкраще. А таким діткам, які ростуть без батьківського тепла – особливо», – підсумовує головний тренер ВК «Барком-Кажаи» Угіс Крастіньш.

У свою чергу ВК «Барком-Кажани» дякує  за допомогу та участь у соціальному проекті нашим партнерам, а це: «Родинна ковбаска», «Майстерня Карамелі», « Техас Ресторація» та всім нашим вболівальникам, які долучились до доброї справи!

 

Прес-служба ВК «Барком-Кажани»