Новини

«Кажани» просять вболівальників приносити на матч з “Локомотивом” іграшки

Перегляди: 305

Дворазовий чемпіон України з волейболу, триразовий володар Кубку України та Суперкубку України з волейболу, львівський волейбольний клуб «Барком-Кажани» запрошує львів’ян на матчі восьмого туру Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги.  27 грудня, о 19:15 годині, у приміщенні ПС «Галичина» «Барком-Кажани» гратимуть з ВК «Локомотив-Збірна Харківської області-1».

Саме на цю гру «кажани» просять своїх вболівальників приносити м’які іграшки. А після гри кинути їх на паркет ПС “Галичина”.

За прикладом італійської волейбольної “Модени” та футбольних команд іспанської Ла Ліги, «Барком-Кажани»  передадуть іграшки хворим діткам. Львівські м’які подарунки поїдуть до маленьких пацієнтів Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

Прохання до вболівальників – обов’язково класти іграшки в пакет.

Долучитися до акції та створити маленьке диво у період зимових свят може кожен бажаючий. Для цього достатньо принести м’яку іграшку на матч «Барком-Кажани».

Додамо. 28 грудня гра з «Локомотивом» стартує о 11.00 годині.

Нагадаємо. На сьогодні «Барком-Кажани» – лідери турнірної таблиці з волейболу серед чоловічих команд Суперліги.

 

 

Пресслужба ВК «Барком-Кажани»