Новини

«Кажани» стартують у домашніх матчах Суперкубку з перемоги

Перегляди: 95

ВК «Барком-Кажани» впевнено обіграли ВК «Житичі-Поліський університет» у домашньому матчі 8 туру Суперліги-Дмарт Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд. Рахунок – 3:0 (25:22, 25:17, 25:20). Команди зійшлися сьогодні на львівському майданчику СК «Боско-Арена».

Наприкінці листопада житомирська команда обіграла ВК “Барком-Кажани” у матчі за Суперкубок України з волейболу. До того “кажани” чотири роки поспіль завойовували цей трофей. Тож від поєдинку у Львові вболівальники чекали боротьби. Але на майданчику “Житичі” наче підмінили. Команда то не могла зібратись, то включалась у гру.

Перша партія і «Житичі-Поліський університет» здобувають перші очки, «Барком-Кажани» – слідом за ними. Вболівальники спостерігають за гарячим поєдинком з перших хвилин матчу. «Житичі» попереду. «Кажанам» ніяк не вдається вирватися вперед, відставання у 2-3 очки. До середини партії львівська команда зрівнює рахунок – 15:15. Гравці «Баркому» дихають у спину «Житичам», відстаючи на 1 очко або взагалі тримаючи рівний рахунок: 17:17, 18:18, 21:21.

На табло 22:21 і “кажани” змінюють хід гри. Наставник суперників Сергій Терейковський бере тайм-аут, але його команда безсила вже щось змінити: на табло 24:21. Перерва від Угіс Крастіньша і львівська команда дотискає суперника, завершивши цю партію перемогою – 25:22.

Дух перемоги у першій партії «Кажани» чітко переносять у другу, нарощуючи очки один за одним. Суперники намагаються відігратися, однак їм це не вдається. Спочатку відстають на 3-5 очок. Наставник житомирян не витримує й бере тайм-аут, коли на табло висвічується 12:7. Та й після неї «Кажани» продовжують гру в «одні ворота», не даючи “Житичам” бодай на кілька очок скоротити відставання: 15:10, 18:12, 20:14, 24:16. 25:17 – “Кажани” перемагають.

Тренер «Житичі-Поліський університет» робить заміну серед своїх гравців перед початком третьої партії. Вони розпочинають цей сет з перших 2 очок. «Барком» зрівнює рахунок – 2:2, а потім виривається вперед. Серія Терейковського не влаштовує такий хід гри, він сподівається змінити ситуацію й робить перерву, коли на табло висвічується 6:3. Це допомагає його команді. І рахунок на табло 9:9. На майданчику по справжньому гаряче. Вболівальники затамували подих. Невже команда суперників візьме у цьому сеті реванш? У цей момент Угіс Крастіньш робить перерву, аби налаштувати своїх гравців.

Натомість житомиряни акумулювали всі свої сили і почали обігрувати львів’ян на 1-2 очка. Та до середини партії «Кажани» зрівняли рахунок до 14:14. З рахунком 15:14 С.Терейковський знову бере перерву, але своїй команді він вже нічим не зарадив. Гравці львівської команди дотиснули своїх суперників і завершили партію рахунком: 25:20.

“Вітаю “Кажанів” з перемогою. Це зовсім інша команда, що була торік. Вони дуже гарно грають зараз. і я їх вітаю з перемогою. Є певні обставини, які нам заважають. Але в майбутньому все має бути добре. Ми мали шанс перемогти у третій партії, але…”, – коментує гру Данило Анохін з “Житичів”.

Перемогли, адже боролися за кожен м’яч і були націлені на власну гру. Такий підсумок поєдинку дає вже гравець “Кажанів” Олександр Наложний.

Тим часом наставник ВК “Барком-Кажани” Угіс Крастіньш каже, що не все було гладко у поєдинку: «Сьогодні була добра гра. Насправді не все було гладко, було де додати. Але на подачі команда добре зіграла й у відповідний момент, в кінцівках, змогла натиснути на суперників. Зокрема наприкінці 1 і 3 партії».

Загалом у матчі «кажани» зробили 25 подач, у житомирян – 22. Було 2 ейси у «Барком» і 1 у «Житичів».

Кращим на подачі та в атаках цього дня став Дьячков Олександр (7 і 8 відповідно). Наложний Олександр на прийомі (8). У суперників на подачах кращим став: Шоркін Дмитро (5), Буздуган Олександр на прийомі й атаках (11 і 9 відповідно).