Новини

«Кажани» у Львові поступились Hypo Tirol AlpenVolleys HACHING

Перегляди: 782

Сьогодні, 29 січня, у Львові завершився матч 1/8 Кубку ЄКВ між українським волейбольним клубом «Барком-Кажани» та командою з німецької Бундесліги – Hypo Tirol AlpenVolleys HACHING.

За підсумками матчу «Барком-Кажани» поступились супернику із рахунком 0:3 (25:27, 20:25,18:25).

Подивитись на якісний волейбол у Львові зібралася тисяча вболівальників. А це повна зала. До речі, квитки на матч вщент розкупили ще за кілька днів до його проведення. Тож, аби всі охочі потрапили на гру, у спорткомплексі збільшили кількість посадкових місць.

Львівські «Барком-Кажани» мали неабияку підтримку. За що головний тренер Угіс Крастіньш особливо дякує. Адже грати під виконання гімну від тисячі осіб – це «до мурашок».

А подивитись глядачам дійсно було на що. Перед грою тренер «Барком-Кажани» Угіс Крастіньш готував свою команду досить  насичено. «Кажани» не лише провели поспіль фактично чотири матчі в рамках української волейбольної Суперліги, а й їздили на поєдинок до Чемпіона Білорусі

«Ми чекаємо від свого суперника, що буде досить сильний фізичний волейбол, буде тиск на подачах. У них досить сильний центральний блокуючий. А ще в австрійців дуже технічний діагональний і   нападаючий. Напевно він буде головний виклик для нашої команди. Тому що проти цієї команди потрібно мати хорошу подачу і працювати блок-захист», – такі прогнози напередодні ігор озвучував Угіс Крастіньш. Тож боротьба виявилася досить прогнозованою. У першій партії «кажани» вириваються вперед, далі команди практично на рівних(22:21,23:22), але злагоджена гра приносить перемогу саме німцям.

У другому сеті перед вболівальниками знову розгорілась боротьба. У якийсь момент рахунок навіть зрівнюється, однак у кінцівці матчу німці показують кращий результат. І знову лідирують.

Перемогу гостям приносить третій сет.

У львівської команди кращими гравцями стали  Олександр Гладенко, Юрій Томин, Олег Шевченко, Євгеній Кісілюк, Горден Брова.

Натомість у  Hypo Tirol AlpenVolleys HACHING – COSTA DA SILVA Paulo Victor кращий гравець, SOUZA DA SILVA Douglas Duarte – кращий блокуючий.

Продовження поєдинку 1/8 Кубку ЄКВ відбудеться 11 лютого. Цього разу «кажани» гратимуть матч-відповідь у Німеччині.

Пресслужба ВК «Барком-Кажани»