Новини

“Кажани” у Тлумачі обіграли “Житичі”

Перегляди: 171

Знову перемога! У Тлумачі тривають матчі 9 туру Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. Сьогодні на майданчику місцевого спорткомплексу змагалися “Барком-Кажани” та ВК “Житичі-ПНУ”. І “кажани” знову обіграли суперника. Цього разу рахунок матчу – 3:1 (22:25, 25:18, 28:26, 25:16) на користь львівської команди.

Особливо добре цього дня зіграли Антон Квафарена ( 22 очка), Ілля Ковальов (15 очок).

Перший сет команди розпочинають з перетягування канатів. Суперники не відпускають один одного далі, ніж на кілька очок. А потім взагалі зрівнюють рахунок. Гра виглядає напруженою з перших хвилин. 10:12 – «Житичі» вириваються вперед. Технічна перерва дещо стишує запал житомирян. Ілля Ковальов  практично зрівнює рахунок. Але не надовго. Підопічні Сергія Терейковського знову попереду. Гойдалки продовжуються. 20:23, 22:24. «Житичі» беруть перерву. Подача Іллі Ковальова і м’яч влучає за межі майданчика. Житомиряни перемагають у першому сеті.

Ті самі гойдалки дублюються і на початку 2 партії. Але тривають вони – недовго. Зрештою «кажани» отримають лідерські позиції. 17:15, 18:15 – уже жодні спроби «житомирян» наблизитися до «кажанів» результату  не дають. Блок і атаки у львівської команди нарешті працюють. 25:18 – цього разу «кажани» перемагають. Рахунок зрівнюється –  1:1.

Третя партія видалася для “кажанів” найтяжчою. Бо у ній першість перехопили саме “Житичі”. Тож львів’янам довелось відвойовувати кожне очко. Ближче до завершення сету їм це вдається. Для “Барком-Кажани” гра триває до 28 очок. І  знову ж таки приносить  перемогу. 2:1 – підсумок гри.

У 4 сеті як житомиряни не намагались, здолати “кажанів” їм не вдалося. Львівська команда виглядає на майданчику впевнено і наполегливо. У “Житичів”, натомість, гра розладналася. 25:16 – 4 сет. І рахунок гри – 3:1. Перемога за “кажанами”.

Продовження поєдинків – завтра. Об 11.00 годині “Барком-Кажани” гратимуть з ВК “Буревісник-ШВСМ”.

Пресслужба ВК “Барком-Кажани”