Новини

“Кажани” обіграли “Юракадемію”

Перегляди: 303

У Львові тривають матчі 5 туру Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. Сьогодні, 27 листопада, відбувся матч між ВК «Барком-Кажани» та  ВК «Збірна Харківської області-Юридична академія».

Після перерви через COVID, «кажани» нарешті вийшли на майданчик ПС «Галичина». Було важко, але господарі змогли обіграти «юристів»: 3:2 рахунок гри (25:23,21:25, 21:25,25:23, 17:15).

Перший сет і «кажани» вириваються вперед. «Юридична академія» намагається втримати рівновагу, але львівська команда впевнено тримає перевагу у 3-4 очки.

Наприкінці сету ситуація нагрівається: 24:22 і  в цей момент тренер «Барком-Кажани» Угіс Крастіньш завбачливо бере перерву. Але у цьому матчі – чимало несподіванок. 24:23. Напруга зростає. М’яч летить у бік «кажанів», атака  і Антон Кафарена приносить таке бажане 25 очко господарям майданчика. А з ним – і перемогу у сеті.

У другому сеті  уже «юристи»  виривають перемогу у «кажанів» – 21:25 підсумок сету і 1:1 – рахунок гри. У 3 сеті ситуація повністю повторюється. Знову 21:25 на користь «Юридичної академії». І тут розпочинається найцікавіше. Адже від перемоги  у матчі«юристів» відділяє значно менше, ніж «кажанів» – лише 1 вдалий сет.

Та із зусиллями,  господарям майданчика вдається довести гру до тай-брейку. 25:23 рахунок четвертого сету. Переламати гру у 4 партії   допомогло не лише емоційне налаштування, а й добра подача та блоки у виконанні “кажанів”.

На табло 2:2. Починається 5 партія. І якщо вболівальники думали, що найгостріші моменти гри позаду, виявилось навпаки. 3:2, 4:5 – гойдалки лише розпочинаються. 11:14, 12:14, 13:14, 14:14, 14:15. Перерва від тренера «кажанів». І жодного права на помилку. 16:15. Вдала подача капітана «кажанів» Юрія Семенюка завершує цей непростий матч перемогою «кажанів»: 3:2 підсумок гри.

Ця гра впевнено потрапляє у список найцікавіших матчів сезону. Адже глядачі бачили все: боротьбу, помилки, жагу до перемоги, неочікувані подачі і прийоми.

У цій грі «юристам» вдалось показати справжній бій. « Ми дуже готувались до цього матчу. Гра вийшла в задоволення для глядачів. А те, що ми програли – звісно мінус для нас. Ми реально потратили дуже багато часу для підготовки», – каже тренер «Юридичної академії» Сергій Ковальов. Мовляв, поступились, бо занадто багато помилялись.

Пауза в Чемпіонаті, яку спровокував COVID, таки вибила гравців «Барком-Кажани» з колії. «Це фактично перша гра за місяць. Було трішки важко. Думаю, після цієї перерви ми швидко вийдемо на свій оптимальний рівень. Дуже багато власного браку сьогодні. Але ми прогнозували, що буде тяжкий матч», –  підсумовує капітан «кажанів» Юрій Семенюк.

Слова капітана підтверджує і головний тренер «кажанів» Угіс Крастіньш. Каже, гравці ще не відійшли від хвороби. «Перші враження – я дуже радий за хлопців, що ми сьогодні вистояли у такому тяжкому матчі і змогли перемогти. Я знав, що буде тяжка гра. З понеділка гравці лише почали тренуватися після хвороби. І я тихо надіявся, що ми будемо винятком з правил і хвороба у нас легше обійдеться. Але, якщо подивитися на команди, які хворіють у всьому світі – то на початках всім тяжко. Тому дуже радію за гравців, що вони відіграли», – говорить Угіс.  Помилок було теж багато. Лише у нападі – 18. Але однією з причин цього є те, що волейболістам банально було важко дихати. «У другій партії, коли поміняв пасуючого, посадив його біля себе, щоб поспілкуватись і людина заледве дихала. Тобто, ще не відійшов від хвороби. Тому дуже дякую гравцям, що боролись і вірили, у тяжкій ситуації (11:14 у 5 партії) змогли досягнути перемоги» – підсумував тренер.

А взагалі матчі із 5 партій – це дуже добра гра, – запевняє тренер. Адже це своєрідне загартовування гравців.  Особливо молодих. У грі із 3 сетів значно складніше набратися такого досвіду.

Кращим в атаках цього дня став Антон Кафарена. В прийомі – Ковальов Ілля, Головень Олексій на подачі.

Додамо. 28 листопада у Львові продовжаться матчі 5 туру Чемпіонату. Зокрема, ВК «Покуття-Прибилів» та ВК «Збірна Харківської області-Юридична академія» гратимуть о 10.30 годині.

О 13.30 на майданчик вийдуть «Барком-Кажани» та  ВК «Локомотив-Збірна Харківської обасті-1».

Онлайн-трансляцію можна переглянути за адресою:

 

Пресслужба ВК “Барком-Кажани”