Новини

«Кажани»: «Юракадемія» – 3:2 та 3:0

Перегляди: 744

У Львові завершились матчі півфіналу плей-офф Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. 29 березня, у  п’ятницю, на майданчику ПС «Галичина» «Барком-Кажани» змагалися за перемогу з ВК «Збірна Харківської області – Юридична академія».  У непростій боротьбі господарі таки обіграли харківських гостей: 3:2 (26:28, 17:25, 25:20, 25:16, 15:10).

Протистояння між командами дійсно видалось насиченим.

У першому сеті господарі майданчика впевнено починають забивати очка. Однак до другої половини партії  «Юракадемія» наздоганяє суперників. 19:19. Після трьох виграних підряд «юристами» розіграшів, рахунок зрівнюється. І вже тепер «юристи» отримують психологічну перевагу. До завершення сету команди йдуть нога в ногу. Проте сетбол  приносить “Юракадемії” перемогу – 26:28.
Другий сет – піднесення та азарт «юристів» дарує їм ще одну перемогу.
Однак «кажани» таки збираються силами і у переломній третій партії виборюють лідерство. А за нею приносять команді ще дві перемоги, обігравши суперника з рахунком 3:2.Матч видався на стільки складним через помилки, які допустила команда, – каже тренер «кажанів» Угіс Крастіньш. «Ніби почали непогано грати, але потім допустили багато власних помилок. Тому віддали ініціативу у першій партії і у другій теж не змогли одразу зібратись. Але потім вийшли, додали в подачі, почали виконувати установки, які підготували і вже контролювали гру», – додав тренер.
Після аналізу помилок першого дня, другий матч “кажани” зіграли зовсім інакше. Рахунок гри – “Барком-Кажани”: ВК “Юракадемія”   – 3:0 (25:19, 25:16, 25:11).
Хлопці розпочали з агресивних подач, що і допомогло вирвалися вперед з перших хвилин гри. «З самого початку гри Гладенко вийшов і подав дуже хороші перші три подачі. Це додало команді впевненості. Це було ключовим фактором, завдяки якому сьогодні вдалось виграти більш впевнено»,- підсумував Угіс Крастіньш.
 У свою чергу капітан «юристів» Андрій Рогожин каже, що першого дня харків’яни показали свої можливості. А от у другому матчі дещо розслабились, чого не можна сказати про «кажанів». «У першому матчі львів‘яни нас дещо недооцінили. Це доводять дві перші партії. А от наступного дня далася взнаки втома, у хлопців є травми. Це нам завадило», – підсумував Андрій Рогожин.
Головний тренер «Збірної Харківської області – Юридична академія» Володимир Романцов першу гру своїх підопічних називає достойною. А от другу – позорною. «У нас гра непогано виходила. А потім , напевно, злякались, що перемога так близько, а хлопці до неї неготові. Перемоги приходять до тих, хто готовий перемагати», – підкреслив Романцов.

Продовження боротьби між командами – 5 та 6 квітня (у випадку потреби). “Кажани” гратимуть з “Юридичною академією” уже на виїзді у Харкові. 

Прес-служба ВК «Барком-Кажани»