Новини

«Кажани»: «Юридична Академія» 3:0

Перегляди: 149

У Городку тривають матчі ІІІ туру Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. Перший матч між ВК «Барком-Кажани» та ВК «Збірна Харківської області – Юридична Академія» завершився на користь «Барком-Кажани»: 3:0 (25:12, 25:18, 25:18).

Стартовий сет. «Кажани» показують своє лідерство буквально з перших хвилин гри й вже на табло 13:3. Цей настрій зберігається до завершення партії. «Юристам» не вдається спіймати власну гру. Однією з причин такої розгубленості стала відсутність основного зв’язуючого «юристів» Сергія Рябова. Напередодні виїзду він отримав травму. Як не намагалась «Юридична Академія» налаштуватись на результат, сет завершився перемогою «кажанів» – 25:12.

Другий сет. І «кажани» з перших хвилин вириваються вперед. Помилки на прийомі даються взнаки. Але ближче до середини матчу рахунок між командами зрівнюється. Нарешті розпочинається боротьба. Тайм-аут від Угіса Крастіньша. Кажани не ризикують на подачах. «Юристи» натомість збираються і дають раду з прийомами. Але тайм-аут від «кажанів» таки збиває запал «Юридичної Академії» і допомагає львівській команді вирватися вперед. 24:18, сетбол від «кажанів» і на табло 25:18. Другий сет теж без несподіванок. Рахунок матчу 2:0 на користь «Барком-Кажани».

Рахунок третьої партії дублює 2 гру: 25:18.

«Перша партія у нас вийшла вдала. Ми виходи на бій, знали, що команда вміє грати свій волейбол. Не скажу, що було дуже легко, бо йшли очко в очко. У другій партії трохи розслабилися, але раді, що перемогли», – коментує гру Олександр Наложний, гравець «кажанів». Тим часом Угіс Крастіньк каже, що у сьогоднішньому матчі чекав більшого бою.  “Нам вдалось вибити конкурента з прийому і добре зіграти на блоці (17 блоків за 3 партії)”, – підсумовує наставник “кажанів”.

Відсутність основного зв’язуючого погано вплинула на хід матчу, переконаний головний тренер “юристів” Сергій Коваленко. Новачок Максим Донець, який заміняв сьогодні Рябова, гравець перспективний, але йому ще було досить складно.

Кращими гравцями цього дня стали Олександр Дьячков на атаках (17), Андрій Жуков на прийомі (15), Віталій Кучер на подачах (16).

Додамо, що 24 жовтня о 12.30 години «Барком-Кажани» гратимуть з ВК «Дніпро».

Пресслужба ВК «Барком-Кажани»