Новини

Кубок Львова з волейболу їде до Польщі

Перегляди: 508

У Львові завершився Міжнародний турнір «Відкритий Кубок Львова з волейболу»¸ який тривав впродовж 14-16 вересня. За підсумками змагань володарями Кубку Львова з волейболу стала команда з польського Жешува «Ресовія».

У запеклій боротьбі останнього матчу турніру за перше-друге місце із рахунком  1:3 (25:19, 21:25, 11:25, 18:25) «Ресовія» обіграла господаря змагань ВК «Барком-Кажани». І хоча у першій партії “кажани” впевнено вирвались у лідери та завершили її на свою користь, другий сет залишився за польськими гостями. Перш за все через помилки «кажанів»  та завзятість поляків. У третьому сеті гості ще впевненіше захопили майданчик і з усіх сил тримались за перемогу. І їм це вдалось – 11:25.  Попри спроби «кажанів» відвоювати лідерство, у четвертій партії знову перемагає «Ресовія». І хоча наприкінці матчу «кажани» спробували догнати суперника, чуда не сталось – 18:25. Відтак, Кубок Львова з волейболу вирушає до Польщі.

Друге місце у Кубку посідають господарі ВК «Барком-Кажани».

Рахунок матчу за третє  місце – ВК «Славія” та ВК “Шахтар” – 0:3 (18:25,12:25, 27:29). При чому, якщо у двох перших партіях поспіль білоруси впевнено лідирували, то остання видалась кардинально іншою. Гості зі Словаччини билися з останніх сил, фактично зрівнявши рахунок. Проте із загальним підсумкорм 27:29 білоруський “Шахтар” таки перемагає у матчі, автоматично обіймаючи 3 сходинку турніру. “Славія” (Словаччина)  – четверта.

Щодо жіночих команд. «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ»  обігрує “Буковинку” із рахунком 3:2  і стає переможцем жіночого турніру.

Польська ВК “МОСІР” та “Спортліцей” з Білої Церкви  завершили поєдинок із рахунком 1:3.

Це уже шостий «Відкритий Кубок Львова з волейболу». Він став особливим перш за все завдяки участі жіночих команд.

Нагадаємо.  У 2017 році «Кубок Львова» вирушив до Мінська.

Додамо. Міжнародний турнір «Відкритий Кубок Львова з волейболу» відбувся за фінансовим  сприянням управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Організатор змагань – львівський волейбольний клуб «Барком-Кажани» та Львівська обласна федерація волейболу.

 

Прес-служба ВК «Барком-Кажани»